Chodov: Karlovarská teplárenská chystá odstávku z důvodu nutných oprav horkovodu

0

chodov, město chodov, odstávka, teplá voda, voda, karlovarská teplárenská, tepelný napáječ


Společnost Karlovarská teplárenská, a.s. ve spolupráci s provozovatelem soustavy centralizovaného zásobování teplem (SCZT), společností Karel Holoubek Trade Group a.s., provede rozsáhlou opravu tepelného napáječe.

Vzhledem k častým poruchám v začátku roku 2024 byl stav tepelného napáječe v únoru zkoumán společností  Energoservis s.r.o. Chomutov a práce budou prováděny na základě jejich doporučení.

Oprava započne 3. června, v mimotopném období, a ukončena bude 12. července. Práce na tepelném napáječi budou mít dopad na odběratele města Chodova, a to v období od 4. června do 11. června, kdy bude z důvodu oprav provedena kompletní odstávka v dodávkách tepla a teplé vody. V Karlových Varech se kompletní odstávka v dodávkách tepla a teplé vody Varech dotkne ulice Nerudova, Karlovy Vary - Stará Role, a to od 18. června v délce trvání 14 dní.

Při opravách bude provedena kontrola tepelného napáječe pracovníky Vysoké školy chemickotechnologické Praha, a to jak za účelem stanovení příčin poruch, tak i odhadu životnosti jednotlivých částí.

Všichni odběratelé, kterých se dotkne kompletní odstávka v dodávkách tepla a teplé vody, budou o konkrétních termínech samozřejmě přímo informováni. 

Zdroj: Město ChodovSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář