Bod obnovy, Vladimir 518 a Katarzia odhalují song k filmu

Už 21. září dorazí do kin počin, který podle dosavadních reakcí filmových recenzentů i diváků přináší naději a víru v to, že česká kinematografie není ještě zcela ztracena.

0

Před 6 dny

Připravte si žádosti, kraj vyhlásil dotační programy v oblastech vzdělávání, kultury a sportu

Zastupitelstvo Karlovarského kraje na svém zářijovém zasedání schválilo vyhlášení dotačních programů v oblastech jako je vzdělávání, sport a kultura. Žadatelé se již nyní mohou seznámit s podrobnými pravidly jednotlivých dotačních programů na webu kraje, přičemž příjem žádostí bude spuštěn v druhé polovině měsíce října.

0

Před 6 dny

Navštivte Císařské lázně v rámci Dnů evropského dědictví

Dny evropského dědictví každoročně otevírají veřejnosti brány nejzajímavějších památek, objektů a budov včetně těch, které jsou jindy zčásti nebo zcela nepřístupné. Letos budou mít návštěvníci možnost podívat se do nově zrekonstruovaného objektu Císařských lázní v Karlových Varech. Akce se uskuteční již tuto sobotu 16. září 2023 a těšit se můžete na pestrý program pro malé i velké.

0

Před týdnem

Věčné růže z e-shopu HomeDecorHome.cz jsou dokonalým dárkem pro každou příležitost

Představte si, že máte možnost darovat květiny, které neuvadají, neztrácejí svou krásu a vůni po celé roky. To není pouhý sen. Díky e-shopu HomeDecorHome.cz můžete získat tyto nádherné věčné růže, které jsou ideálním dárkem pro každou příležitost. Nechte se inspirovat touto originální a nadčasovou možností vyjádřit svou lásku, vděčnost nebo obdiv.

2

Před týdnem

Jak nás dezinfekce chrání před nemocemi?

Dezinfekce je proces, který ničí nebo inaktivuje mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry, plísně a prvoci. Používá se k ochraně zdraví lidí a zvířat před infekcemi.

0

Před 3 týdny

Karlovarský kraj nabídne více peněz na obědy dětem ze sociálně slabých rodin, rozšířil se také okruh možných žadatelů

Karlovarský kraj opět podal žádost o podporu v rámci Operačního programu Zaměstnanost plus, konkrétně v projektu Obědy do škol v Karlovarském kraji 2023/2024 a 2004/2005. Z tohoto budou podpořeny děti a žáci ze sociálně slabých rodin. Ve školním roce 2023/2024 kraj počítá s náklady ve výši více než 5,6 milionu korun.

4

Před 3 týdny

Duální vzdělávání se osvědčilo. V Karlovarském kraji by mohla vzniknout i polytechnická vysoká škola

Karlovarský kraj se má stát druhým místem v České republice, kde by mohla vzniknout polytechnická vysoká škola.

11

Před 4 týdny

SsangYong dnes uvedl na český trh facelift modelů Tivoli a Tivoli Grand

SsangYong dnes uvádí na český trh faceliftovaný model Tivoli a jeho kombi verzi Tivoli Grand. Navazuje tak na úspěch předchozích verzí těchto modelů. Již tradiční předností vozů jihokorejské značky SsangYong zůstává velmi atraktivní poměr ceny a užitné hodnoty.

0

Před měsícem

Další nekvalifikovaní učitelé získají potřebné vzdělaní díky kraji

Karlovarský kraj se dlouhodobě potýká s nedostatkem kvalifikovaných pedagogů.

0

Před měsícem

Senátor Aschenbrenner: Vykázání problémových osob z města je jediné možné řešení

S výzvou, aby samosprávám legislativně umožnili vykázat ze svého území problémové lidi, kteří tam nemají trvalé bydliště, se v otevřeném dopise obrátili na premiéra České republiky Petra Fialu a ministra vnitra Víta Rakušana plzeňský primátor Roman Zarzycký a radní pro oblast bezpečnosti a prevence kriminality Jiří Winkelhöfer.

0

Před měsícem

Startuje příjem žádostí o kotlíkové dotace pro nízkopříjmové domácnosti

Od dnešního dne, tedy pondělí 14. 8. 2023, mohou nízkopříjmové domácnosti v Karlovarském kraji podat elektronickou žádost o dotaci na výměnu starého emisně nevyhovujícího kotle. V rámci této výzvy je možné jej vyměnit za kotel na biomasu nebo tepelné čerpadlo. Zájemci mohou žádost podat během celého roku až do 30. 8. 2024.

0

Před měsícem

Železná Ruda je uzavřená, objížďka pro nákladní vozy může být až desítky kilometrů dlouhá

Železná Ruda na Šumavě. Silnice I/27 z České republiky do Německa. Tento hlavní tah městem pro osobní, ale i nákladní vozy bude dlouho neprůjezdný. Probíhá jeho celková oprava.

0

Před měsícem

V jakém e-shopu koupíte stabilizované růže za dobrou cenu?

Když se řekne krása a elegance, často si představíme růže. Tyto nádherné květiny jsou symbolem lásky a emocí po celém světě. Avšak, klasické řezy růží mají své omezení – jejich krása může vyblednout a zmizet už po několika dnech. Naštěstí existuje způsob, jak si užít krásu růží po mnohem delší dobu – řešením jsou stabilizované růže. Kde takové růže pořídit, a ještě za dobrou cenu?

0

Před měsícem

SsangYong dnes uvádí na trh zbrusu nový model Torres

Jihokorejská automobilka SsangYong v loňském roce uvedla na svém domácím trhu model Torres, který od počátku slaví velké prodejní úspěchy. Nyní nastává chvíle, kterou čeští fanoušci značky SsangYong dlouho očekávali. Dnes totiž tento zbrusu nový model uvádí automobilka také na český trh.

0

Před měsícem

Květiny v obalech z e-shopu HomeDecorHome.cz: Kreativní a praktický způsob, jak přinést radost do vašeho domova

Objevte zajímavé květiny v obalech, které vám umožní vytvářet unikátní atmosféru ve vašem domově. Zdrojem inspirace je e-shop HomeDecorHome.cz, který se zaměřuje na kvalitu, originalitu a jedinečnost svého sortimentu. Přineste k vám domů svěžest, krásu a kouzlo díky originálním květinám.

0

Před 4 měsíci