Práce Nabídka zaměstnání

Recepční noční

Bohemia - lázně a. s. - 000

Sadová 800, Karlovy Vary

Barbora Konyová
352 511 111

  • směny

    Noční provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 19 700,- Kč

Kontakt: Konyová Barbora, tel.: 352 511 111, e-mail: b.konyova@bohemia-lazne.cz (7,00 - 15,00 hod)
Pracovní náplň:
- odpovídá zejména za řádný chod činností hotelové recepce (ubytování hostů, práce na PC), vede knihu doručené pošty, přijímá hotovostní platby od hostů a přejímá hmotnou odpovědnost za předměty svěřené k vyúčtování
Požadujeme:
- příjemný vzhled a vystupování, předpokládá se bezúhonnost
- znalost jazyka RJ a AJ, NJ výhodou
Pracovní doba: 19.00 - 7.00 hod.; uvedená mzda + prémie
dovolená 5 týdnů, podnikové stravování