Práce Nabídka zaměstnání

Zaměstnanec zákaznické podpory

Kokiska s.r.o. - 007

Stará Kysibelská 645, Karlovy Vary

Detail firmy

Martina Friedlová

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 22 000,- Kč

Kontakt: Friedlová Martina, e-mail: martina.friedlova@kokiska.cz
Jsme internetový obchod kokiskashop.cz a gorillasports.cz Na českém trhu se pohybujeme víc než 10 let a do našeho portfolia spadají eshopy i v dalších zemích východní Evropy.?Do našeho týmu zákaznické podpory hledáme novou kolegyni na pozici administrativního pracovníka.

Náplň práce:
výpomoc a záskok na zákaznické podpoře - pomoc zákazníkům s nákupem, zodpovídání dotazů na stav objednávky apod.
výpomoc s nahráváním přijatých dodavatelských faktur do interního systému
úprava a zalistování nových produktů do prodeje
tvorba českých návodů k obsluze u produktů

Požadujeme:

Požadujeme:
výbornou znalost práce na PC - systém Windows, webové prohlížeče (Chrome výhodou), textový a tabulkový editor (Google tabulky a dokumenty výhodou)
ochotu v době dovolených a nemoci zaskočit na pozici zákaznické podpory od 8,00 - 19,30 krátký/dlouhý týden včetně víkendu
odolnost vůči stresu
pečlivost a důslednost
spisovný český jazyk
slušné a asertivní jednání

Nabízíme:
atraktivní a nestereotypní pracovní náplň
tvůrčí a profesionální pracovní zázemí
práci v mladém kolektivu
občerstvení ve formě kávy, svačin a lehčích obědů
po zaučení 4 dny homeoffice měsíčně
thajská masáž - 2 x měsíčně v pracovní době
teambuilding ??