2004 – Cheb: Minigolfisté hostili Mistrovství ČR žáků a juniorů (TV Západ)

O uplynulém víkendu hostil minigolfový areál u chebského zimního stadionu celostátní turnaj mládeže Junior Trophy Cheb 2004, který byl juniorským a žákovským mistrovstvím České republiky.

Na osmnácti drahách tady po dva dny soupeřilo čtyřiačtyřicet hráčů z dvanácti oddílů z celé republiky.

Vítězem absolutního pořadí se nakonec stal chomutovský junior Karel Molnár, druhý byl Pavel Nádaský z Brna a třetí Ivan Macho z Kopřivnice.

V silné konkurenci se neztratili ani zástupci pořádající Tělovýchovné jednoty miniaturgolf Hraničář Cheb. Výbornou šestou příčku obsadila v absolutním pořadí Karina Dobrovolná. Toto její umístění znamenalo také druhé místo v celkovém pořadí žáků a žákyň a samozřejmě i prvenství v samostatné kategorii žákyň.

Další chebská zástupkyně Anna Fryšová se pak stala vítězkou kategorie mladších žákyň, když v absolutním pořadí obsadila vzhledem ke svému věku více než dobré 33. místo.