ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Veřejný prostor kultivuje nový městský mobiliář

Hlavním cílem projektu Karlovy Vary – Město bez kouře je snaha motivovat obyvatele a návštěvníky města ke zdravějšímu životnímu stylu. K tomu by měla přispět i jeho nedílná součást v podobě kultivace veřejného prostoru.

0

Dnes

2002 – Cheb: Hrad chce na seznam Národních kulturních památek (TV Západ)

Na seznamu pěti historických objektů z Karlovarského kraje, o jejíž vyhlášení Národní kulturní památkou chce Ministerstvo a následně Vládu (ČR) zažádat Krajský úřad, nechybí ani chebský hrad. Tento krok by měl významně podpořit úsilí zdejší radnice, která se o získání národního statutu pro tuto významnou románskou památku snaží již delší dobu.

0

Včera

Region: V loňském roce občané kraje vytřídili 447 000 kg vysloužilých elektrozařízení

Občané Karlovarského kraje v loňském roce díky odevzdaným elektrozařízením uspořili 4 461 MWh elektřiny, 405 166 litrů ropy, 26 873 metrů krychlových vody a 319 tun primárních surovin. Vyplývá to z environmentálního vyúčtování, které má k dispozici kolektivní systém ASEKOL. S ním kraj spolupracuje na zajištění sběru a recyklace vysloužilých elektrozařízení v regionu.

0

Před 2 dny

Aš: U tenisových kurtů pokračuje stavba 3 D bludiště

Na volném prostranství u ulice Na Příkopech (nad tenisovými kurty) pokračuje stavba 3 D bludiště a dětského hřiště. Investiční akce za 14,33 miliónu korun je druhou etapou úprav bývalého evangelického hřbitova a jeho okolí.

0

Před 2 dny

Jste připraveni vyrazit na cestu po vlastní ose? Pak využijte zapůjčení obytňáku v Karlových Varech

Půjčte si obytňák a vyražte kam jen se vám zlíbí. Proč vyrazit na dovolenou obytným vozem? A kde si ho můžete v Karlových Varech půjčit?

0

Před 2 dny

Region: Kraj přispěje na desítku vodohospodářských akcí (TV Západ)

Každoročně Karlovarský kraj přispívá obcím a vodohospodářským sdružením v regionu na realizaci drobných vodohospodářských akcí. Maximální výše dotace v jednotlivém případě nesmí překročit 3 miliony korun. Maximální část nákladů, která může být hrazena z dotace, činí 80 % z celkových uznatelných nákladů.

0

Před 2 dny

Osvěžte se na letní zahrádce v restauraci Charleston. Najdete ji v centru krásných Karlových Varů

Při procházce po Karlových Varech se zastavte v restauraci Charleston a užijte si lahodně vychlazené pivo, výborné jídlo a přátelskou obsluhu.

0

Před 2 dny

Ohromte okolí svou krásnou a mladou pletí díky kvalitní kosmetice Larens WellU a péči v Salonu Prestige

Salon krásy Prestige v Karlových Varech nabízí služby zaměřené na celkové zkrášlení, zeštíhlení a také poradenství v oblasti domácí kosmetické péče, od šetrné péče o pokožku až po bezbolestnou liposukci.

0

Před 3 dny

Letošní léto je plné krásných dní, perfektní čas pořídit si vlastní obytňák a zažít pravý smysl cestování. Navštivte www.obytnakyplzen.cz

Ať už jste byli letos na dovolené nebo ne, svůj vlastní obytňák využijete i mimo svou oficiální dovolenou. Stačí ho mít připraven na jízdu a třeba každý víkend strávit úplně na jiném místě. Zní to jako sen? Proměňte ho v realitu!

0

Před 3 dny

Moderní a zavedená restaurace v Karlových Varech? To je restaurace Parlament

Restaurace v centru Karlových Varů zavedená od roku 2008 nabízí skvělé letní posezení na venkovní zahrádce přímo v centru města, ale také výborné jídlo a osvěžující nápoje.

0

Před 3 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 32. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 08. 08. 2022 - 12. 08. 2022 1. Sokolov: Slavnosti vína doprovodila premiéra projektoru (TV Západ) 2. Cheb: Jízda veteránů zavítala na náměstí (TV Západ) 3. Region: Kraj přispěje na desítku vodohospodářských akcí (TV Západ)

0

Před 4 dny

Cheb: Hotova je Dvořákova, realizují se Písečná a Bezejmenná

Dokončena byla velkoplošná oprava části Dvořákovy ulice na Zlatém vrchu (na snímku) za zhruba 5 milionů korun v úseku od ulice Severní po křižovatku s ulicí Okružní. Kromě samotného položení nového asfaltového povrchu komunikace se vybudovalo také nové veřejné osvětlení a byl doplněn chybějící chodníku vpravo od vozovky ve směru k sídlišti.

0

Před 4 dny

2002 – Sokolov: Stacionář by měl zahájit činnost na podzim (TV Západ)

Snad již od počátku srpna by mohl v nedávno dokončeném sokolovském Areálu klidného stáří začít fungovat Stacionář pro seniory a zdravotně postižené. Toto, v Karlovarském kraji, ojedinělé zařízení bude poskytovat své služby zejména lidem, o které se přes den nemohou například kvůli zaměstnání postarat jejich příbuzní.

0

Před 4 dny

Na dálnici D6 začala stavba nejdelší mostní estakády

Na stavbě dálnice D6 mezi Prahou a Karlovými Vary u Krupé zahájili stavebníci budování nejdelší estakády v tomto úseku dosahující délky 805 m.

0

Před 5 dny
Abonentní koncert 2