Ceny parkování na letišti Vídeň

Také už se těšíte na dovolenou? Plánujete letět do Řecka, do Španělska, do Egypta nebo třeba na Maledivy? Pak byste měli zvážit, jestli se vám nevyplatí letět z Vídně namísto obligátní Prahy. S parkováním u tohoto obřího dopravního uzlu vám na následujících řádcích poradíme.

dezinfekce

Vienna Airport

Letiště Vídeň najdete jen pár kilometrů východně od rakouské metropole, při dálnici A4 a vlastně nedaleko toku Dunaje. Ročně tady odbaví přes 27 milionů cestujících. Někteří sem samozřejmě přijíždějí hromadnou dopravou, jiní si zajišťují soukromý odvoz nebo taxi. Stále je tu ale i velká skupina těch, kteří k letištní hale přijedou vlastním autem, se kterým by po návratu z dovolené zase rádi odjeli domů. A přesně pro tyto lidi je tu nabídka řady společností, které provozují parkoviště.

Jak vybrat nejlepší parkoviště?

Sehnat parkování u Vienna Airport tak skutečně není nic extra složitého. Jako u každé jiné služby ale i v tomto případě můžete vybrat dobře nebo poněkud hůře. Než si tedy vyberete, komu auto svěříte, pátrejte po několika věcech. V první řadě by vás mělo zajímat, jak daleko od letiště parkovací plocha leží a zda vás k letištní hale má kdo odvézt. Zajímejte se samozřejmě i o bezpečnost. Je parkoviště hlídané? Je odděleno plotem? A co kamery? V neposlední řadě by vás pak mělo zajímat, na kolik vás parkování u letiště vlastně vyjde.

Kolik stojí parkování u vídeňského letiště a za co vše platíte?

Tím se pomalu ale jistě dostáváme k ceně. Počítejte s tím, že většina firem provozujících parkoviště u Vienna Airport po vás bude chtít přibližně 10 eur denně. Co za tuto cenu dostanete? Kromě samotného parkovacího stání je to i ostraha celého parkoviště. Všechny seriózní firmy si na bezpečnost potrpí. V ceně pak bývá zahrnuta i doprava od vašeho k vozu přímo ke vstupní bráně na letiště a to samé v obráceném gardu, až se vrátíte z dovolené. Rozhodně se ale vyplatí pátrat po tom, jestli minibus jezdí neustále nebo má pravidelný jízdní řád.

Proč si vybrat Panda Parken?

Jednou z firem, které lze na parkování u vídeňského letiště doporučit, je Panda Parken. Ta disponuje hned dvěma parkovacími plochami, ze kterých se k odletové hale dostanete za nějaké dvě, tři minutky, a to navíc v plném luxusu. Panda Parken své klienty vozí dodávkou Mercedes a avizuje, že mezi příjezdem na parkovací místo a příchodem na letištní gate uplyne jen asi osm minut. Panda Parken samozřejmě dbají i na bezpečnost. Parkoviště jsou oplocená a hlídaná v režimu 24/7. K tomu slouží i čtyři desítky kamer. K tomu si přidejte salonek pro klienty s Wi-Fi a s kávou zdarma a velmi solidní ceny. Ty začínají už na méně než šesti eurech za den. Prostě jasná volba!

Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Vizovické Trnkobraní 2024

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024