Klasické náramkové hodinky mohou být výborným dárkem

Zdroj foto: hedgehog94 / Shutterstock.com Vánoce jsou téměř za dveřmi a čas na nákup dárků se neúprosně krátí. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří to nechávají na poslední chvíli, pak pro vás máme jeden tip, kterým uděláte radost. Hlavně tedy těm, kteří ještě nezanevřeli na klasické náramkové hodinky a dávají jím přednost před těmi chytrými, se kterými se v posledních letec

VZP list a pros 2022

Kvalitní výrobci stále drží tempo s dobou

Značek, které se těmto klasickým náramkovým hodinkám věnují sice postupně ubývá, ale pořád jsou tady ty léty prověřené, kvalitní a známé. Jednou z nich jsou například hodinky značky Timex. Patří mezi nejznámější na světě a slyšel o nich určitě každý, včetně těch z vás, kteří se světu hodinek nevěnují. Díky cenové dostupnosti a zároveň velmi rozumné kvalitě si tento americký výrobce svou oblibu zajisté zaslouží.

Značka Timex
je tady s námi již více než sedmdesát let a za tu dobu si získala obrovskou popularitu. Obzvláště mezi sportovci. Hned několik jejich sportovních kolekcí se stalo nejen nejprodávanějších v Americe, ale rovnou na celém světě. Ovšem věnují se i elegantním a stylovým modelům pro každodenní používání. Nemusíte tak být nutně vrcholový sportovec, abyste s těmito hodinkami nevypadali na veřejnosti špatně. Jsou vhodné jako doplněk pro každého a z jejich mnoha modelů si zajisté vyberete.

Je libo hodinky přímo od módního návrháře?

Druhým výrobcem, u kterého neuděláte krok špatným směrem je bezesporu Tommy Hilfiger. Díky tomu, že jsou hodinky navrhovány a konstruovány švýcarskými profesionály a pohání je proslulé japonské stroje Quartz, můžete očekávat za málo peněz hodně muziky. Za své peníze dostanete stylové a módní hodinky Tommy Hilfigers kvalitní konstrukcí a výbornou odolností. Rozhodnout se můžete pro modely s koženým nebo pevným náramkem z nerezavějící oceli. Ocenit můžete také funkci zobrazení aktuálního dne v měsíci (od 1 do 31), dne v týdnu a chronograf.

Image title

Zdroj foto: Creative Lab / Shutterstock.com

Pokud tedy i vy máte ve svém okolí někoho, pro koho nejsou náramkové hodinky jen módní doplněk, ale životní styl, pak mu takovým dárkem rozhodně uděláte tu největší radost. Navíc výše jsme zmínili pouze dva z mnoha výrobců. Pokud jste si z nějakého důvodu nevybrali, pak se doporučujeme podívat třeba i na hodinky značek Casio, Lotus, Luminox nebo Versace. Navíc tyto hodinky mají jednu nespornou výhodu, kterou jim nikdo nevezme - nemusíte je nabíjet každých pár dní, jelikož baterie vám vydrží klidně několik let!

Komerční sdělení: Text a fotografie inzerent

Fotogalerie
Autor: Redakce REGIONZAPAD.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
seo uniweb