Víkend pro rodiče s dětmi v Mariánských Lázních má pestrý a zajímavý program

24. září proběhne v sochařském pohádkovém ráji hotelu Krakonoš od 13.00 akce Rozloučení s létem. V rámci programu vystoupí skupiny Bikers Band, Hillbillies, Medáci či Staří páni. Pro děti budou připraveny různé dílničky a Divadlo z Bedny s pohádkou. Tradiční občerstvení na vrchu Krakonoš je zajištěno.


V sobotu a v neděli bude otevřena tradiční víkendová výstava čerstvě utržených hub z našeho i okolních regionů, proběhnou ukázky a ochutnávky pokrmů z nich, houbařský kvíz pro děti, ukázka hub pod binokulárním mikroskopem a bude možnost určení donesených hub. Podělte se s mykologickým klubem o své zajímavé houbařské nálezy! Výstava je otevřena na Správě CHKO Slavkovský les v sobotu 9:00–17:00 a v neděli 9:00–16:00. Pořádají ji členové Mykologického klubu Slavkovský les.

Víkendový Lázeňský Food Festival může také přitáhnout rodiče s dětmi. Malí gurmáni jistě rádi ochutnají třeba čerstvé tvarohové koblížky, dortíky nebo zákusky. Těšit se můžete nejen na rozmanité dobroty, ale i na hudební doprovod, který potěší dětská ouška a roztančí boky nejednoho návštěvníka. 


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
weby uniweb

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby
seo uniweb