Objevte nejnovější dekorativní a pleťovou kosmetiku Larens v Salonu Prestige

0

salon krásy karlovy vary, salon prestige, kosmetika larens, larens wellu


Navštivte oblíbený salon krásy Prestige v Karlových Varech a získejte větší sebevědomí. Novinka! Vyzkoušejte dekorativní a pleťovou kosmetiku Larens pro domácí použití.

NOVINKA! Smoothing Make-up Base

Vyhlazující podkladová báze pod make-up s lehkou krémovou konzistencí. Dokonale vyhlazuje povrch pokožky, viditelně koriguje nerovnosti, nedostatky, rozšířené póry. Vytváří na pleti příjemný saténový film, ideální pro další kroky líčení: korektor, make-up nebo BB krém.

Významně prodlužuje trvanlivost líčení. Podle testů našich odbornic na líčení se make-up s použitím LARENS COLOUR SMOOTHING MAKE-UP BASE udrží dvakrát déle, dokonce více než 12 hodin v případě normální a suché pleti. V případě náročnější, mastné pleti se uspokojivý výsledek udrží až 7 hodin.

Mimořádně příjemně se nanáší, bez problémů se dá kombinovat s jinou dekorativní a pleťovou kosmetikou a vydrží dlouho.

Dodává pocit osvěžení, opticky sjednocuje a vyhlazuje pleť. Může se používat i samostatně jako pleťový krém, bez make-upu, korektoru nebo BB krému – stane se tajemstvím přirozeně vypadající, zářivé a pěstěné pleti i bez make-upu.

Podkladová báze LARENS COLOUR SMOOTHING MAKE-UP BASE neobsahuje:
  • SLS
  • fenoxyethanol
  • mikroplasty
  • parabeny
  • nylon
  • PVP
  • hliník
Vyzkoušejte používat i samostatně jako pleťový krém, bez mejkapu, korektoru nebo BB krému – stane se tajemstvím přirozeně vypadající, zářivé a pěstěné pleti i bez make-upu

Použití:

Na očištěnou pleť, hydratovanou pomocí pleťového krému, naneste tenkou vrstvu podkladové báze LARENS COLOUR SMOOTHING MAKE-UP BASE. Nepoužívejte příliš velké množství přípravku – pro nejlepší výsledek stačí kapka velikosti hrášku.

Lehce vklepejte podkladovou bázi, chvíli počkejte než ’zatuhne’ a pleť bude připravena na další kroky líčení: make-up, korektor nebo BB krém.

Chcete-li dosáhnout efektu hladké, saténové pleti s přirozeným tónem bez použití kosmetiky s krycím účinkem, použijte pouze oblíbený krém a podkladovou bázi Larens Colour.

Andrea Ježková

SALON PRESTIGE KARLOVY VARY

Českých bratří 1034, Karlovy Vary, 36005

Online rezervace: rezervace služeb

E-shop s kosmetikou: https://benefit.wellu.eu/

Telefon: +420 778 439472

Web: https://www.salonprestige.cz/

Facebook: Salon Prestige


Autor: Mediální skupina Region24 Článek může obsahovat komerční sdělení.

Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Jsme mediální skupina a provozovatel sítě regionálních zpravodajských portálů RegionPlzen.cz, RegionJih.cz, RegionPraha.cz, RegionUsti.cz, RegionZapad.cz a RegionVysocina.cz. Specializujeme se na online marketing, vytváření www stránek na klíč a SEO servis.

Nejčtenější
Nejhodnocenější
weby uniweb