ZPRÁVY Sport Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Sobotní půlmaraton si vyžádá omezení v dopravě

Sobota 21. května bude ve znamení 9. ročníku slavného a populárního Mattoni 1/2Maratonu Karlovy Vary. Elitní závodníci, tisíce hobby běžců a rodiny s dětmi si užijí unikátní kulisy kolonád a lázeňského centra města, zaběhnou i ke KV Areně. Start je tradičně na nábřeží Osvobození.

0

Před 3 dny

2002 – Cheb: Drama s Chanovicemi skončilo výhrou 3:2 (TV Západ)

V dalším zápase oblastního přeboru hostili chebští fotbalisté celek Chanovic. Soupeř, kterému před tímto utkáním v tabulce patřila čtvrtá příčka, zatím ztratil na jaře pouhé čtyři body, takže se dal očekávat vyrovnaný duel.

0

Před 3 dny

Sokolov: Na malé sportovce čekala řada zajímavých disciplín

Sportovního dopoledne v areálu lesoparku Bohemia v rámci projektu Běháme po cestách rovných i klikatých připravila Mateřská škola Pionýrů ve spolupráci s FK Baník Sokolov. Tento projekt je realizován v úzké spolupráci s FK Baník Sokolov, který je partnerem MŠ Pionýrů. Tato akce byla určena pro všechny mateřské školy v Sokolově a jejich desetičlenné týmy.

0

Před 5 dny

Sokolov: Orientační běžci vás zvou na svůj světový den

Světový den orientačního běhu má umožnit všem zájemcům blíže se seznámit s tímto krásným "zeleným" sportem, jehož kolébkou je Skandinávie. Sokolovští orientační běžci u příležitosti Světového dne orientačního běhu připravili akci pro veřejnost, která se koná v úterý 17. května od 16:00 do 18:00 v Husových sadech u krytého bazénu, občerstvení U Medaře.

0

Před 6 dny

2002 – Cheb: Fotbalistky podlehly Blatné (TV Západ)

Ve třetím kole jarní části druholigové soutěže hostily chebské fotbalistky jednoho z aspirantů na postup, momentálně třetí Blatnou. I přes rozdílné postavení obou týmů v tabulce se od úvodních minut hrála na hřišti v Poohří vyrovnaná partie.

0

Před týdnem

Jak dopadlo mistrovství ČR a Pohár v kartingu v prvních závodech letošní sezóny?

O víkendu 22.4. – 24.4.2022 se na závodní dráze ve FUN areně Cheb konalo mistrovství ČR a Pohár v kartingu.

0

Před týdnem

Cheb: Byli oceněni Sportovci roku 2021 (TV Západ)

V úterý 26. dubna se v chebském Kulturním centru Svoboda uskutečnilo vyhlášení nejúspěšnějších sportovců města za rok 2021. Ocenění se rozdávala v řadě kategorií, od jednotlivců přes kolektivy až po trenéry a funkcionáře.

0

Před 2 týdny

Sokolov: Vznikají samoobslužná servisní místa pro cyklisty (TV Západ)

Dvě zařízení pro cyklisty, zvané cyklopointy, se objevily v Sokolově. Va nadcházející sezóně tak mohou fungovat jako servisní místo pro projíždějící cyklisty.

0

Sokolov: FK Baník zatím jede a jarní část ligy zvládá se ctí

Sokolovští fotbalisté zvládli jednu z klíčových jarních bitev o setrvání v České fotbalové lize a bodovali popáté v řadě. V rámci 22. kola porazili Rakovník také podruhé v této sezóně. Díky tomu se Baník posunul v tabulce na dvanáctou pozici.

0

Před 3 týdny

Cheb: Město ocenilo nejúspěšnější sportovce za rok 2021

V Kulturním centru Svoboda se v úterý uskutečnilo tradiční slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců města za rok 2021. Ocenění se rozdávala v řadě kategorií, od jednotlivců přes kolektivy až po trenéry a funkcionáře.

0

2002 – Cheb: Fotbalistky remizovaly s Bělčí (TV Západ)

V úvodní zápase jarní části druhé ligy hostily chebské fotbalistky celek Bělče. Favoritkami tohoto duelu byly hostující hráčky, kterým po podzimu patřila 3. příčka, zatímco Cheb byl až devátý.

0

2002 – Cheb: Ve šlágru kola porazil Union Doubravku (TV Západ)

Poslední březnový den byl chebský fotbalový stadion svědkem šlágru letošního ročníku oblastního přeboru. V 18. kole této soutěže zde totiž v tabulce druhý Union hostil vedoucí Senco Doubravka.

0

Před měsícem

2002 – Cheb: Slávistky nedaly domácím házenkářkám šanci (TV Západ)

V dalším zápase nadstavbové části ženské extraligy hostily chebské házenkářky pražskou Slavii a měly co napravovat. Pouhé čtyři dni před tímto duelem se totiž s Pražankami utkaly čtvrtfinále Poháru a vysoko prohrály v poměru 22:29.

0

2002 – Cheb: O vítězství Zlína rozhodla poslední pětiminutovka (TV Západ)

V šestém zápase nadstavbové části ženské extraligy hostily chebské házenkářky Casina Novestu Zlín. Jasnými favoritkami tohoto duelu byly Moravanky, které letošnímu ročníku nejvyšší domácí soutěže jednoznačně dominují.