ZPRÁVY Sport Karlovarský kraj

Region: Běh a relax v jediném dni si užijete při ČEZ RunTour Karlovy Vary

Nádherné lázeňské centrum Karlových Varů bude opět patřit běžcům. K romantickým kolonádám, ale i k nádherným lázeňským budovám je zavede trať závodu ČEZ RunTour, který se uskuteční 23. září. Nebude se ovšem jen běhat, ale speciálním tématem tohoto závodu budou také relax a odpočinek.

0

Před 5 dny

Cheb: Atletická Velká cena nabídla letos běhy a skok daleký (TV Západ)

V úterý 5. září se uskutečnil na stadionu v Poohří již 34. ročník atletické Velké ceny Chebu. Technicky soutěž zajistil oddíl TRIATLET Karlovy Vary ve spolupráci s SKP Union Cheb. Akci poprvé nemoderoval ze zdravotních důvodů Jacek Přibáň.

0

Před týdnem

Region: Chodováci si pomáhají, sportem i sbírkou

Chodováci opět věnují potřebným spoluobčanům desítky tisíc korun. Peníze mezi sebou vybrali navzdory době, kdy současná ekonomika není v nejlepší kondici.

0

Před týdnem

Americká triatlonová dominance. Světový pohár v Karlových Varech ovládli Pearson a Jorgensenová

Američtí triatlonisté potvrdili role favoritů a v neděli 10. září zvítězili na závodu Světového poháru v Karlových Varech. Nejlepší ženou byla olympijská vítězka z Ria Gwen Jorgensenová, mezi muži zvítězil stříbrný medailista z finálového závodu mistrovství světa Morgan Pearson. Nejlepšími Čechy byli 14. Petra Kuříková a 28. Jan Volár, které hnali do cíle fantastičtí fanoušci.

0

Před 2 týdny

Karlovy Vary: Český pohár uzavřela vítězství Tlamky a Pozlerové

Přes 280 triatlonistů se postavilo na start závodu Age Groups, který se uskutečnil v rámci nabitého programu CITY TRIATHLONU Karlovy Vary. Závodilo se přitom o body do Českého poháru v krátkém triatlonu a také o české tituly v dorostenecké, juniorské a akademické kategorii. Nejrychleji nádhernou trať v lázeňském centru prolétli Filip Tlamka a Edita Pozlerová. Už zítra program v Karlových Varech vyvrcholí prestižním Světovým pohárem.

0

Před 2 týdny

2003 – Cheb: Mistrem Evropy ve vrhání nožem je K. Waldmann (TV Západ)

Zlatou medaili z prvního mistrovství Evropy chladných zbraní v moravském Rýmařově si přivezl Cheban Karel Walkman. Šestačtyřicetiletý údržbář v penzionu pro důchodce. Zvítězil v prestižní disciplíně vrhání nožem.

0

Před 4 týdny

Cheb: Domácí lukostřelci získali na MČR dorostu tři medaile (TV Západ)

O uplynulém víkendu se v Chebu konalo 32. Mistrovství České republiky dorostu Reflexního luku v terčové lukostřelbě. Místní, pořádající, oddíl LK ESKA Cheb si splnil vytčený cíl a jeho členové získali celkem tři medaile.

0

Před měsícem

2003 – Cheb: Divizní Union prohrál v prvním utkání s Novým Borem 0:1 (TV Západ)

V úvodním zápase fotbalové divize B hostil chebský Union dalšího nováčka této soutěže Jiskru Nový Bor. V úmorném vedru si do ochozů stadionu Lokomotivy našla cestu více jak pětistovka diváků.

0

Před měsícem

Region: Na evropském šampionátu v Portugalsku startovaly za Česko také chebské basketbalistky

Ve dnech 10. 7. - 17. 7. 2023 pořádala Evropská basketbalová asociace (ESBA) Mistrovství Evropy s otevřenou účastí ostatních států v Portugalské Abufeiře, okres Faro. Město u Atlantického oceánu má 13 tisíc obyvatel a je součástí nejjižnější provincie Algarve.

0

Před měsícem

Sokolov: Na konci srpna se představí nejlepší sportovci z řad profesionálních a dobrovolných hasičů

Jubilejní padesátý ročník mistrovství republiky v požárním sportu profesionálních hasičů je nachystaný na stadionu Baníku Sokolov.

0

Před měsícem

Univerziády v Číně se zúčastní také kordista karlovarské Lokomotivy, chce obhájit zlato

?Letní univerzitní hry v Chengdu, které se měly konat již v roce 2021, se konečně blíží! Na přelomu července a srpna své umění s kordem předvede svěřenec Tělovýchovné jednoty Lokomotiva Karlovy Vary – šerm Martin Rubeš. Jeho cílem je obhajoba zlata z poslední univerziády v Neapoli.

0

Před 2 měsíci

Karlovy Vary: Blíží se Světový pohár v olympijském triatlonu

Filmový festival skončil, světové hvězdy se ale do Karlových Varů brzy vrátí. Už v září se totiž v lázeňském centru opět uskuteční Světový pohár v olympijském triatlonu, na kterém se v minulosti představili olympijští šampioni i mistři světa.

0

Před 2 měsíci

Airsoft jako forma outdoorové aktivity

Airsoft je nejen skvělá zábava, ale také skvělá forma outdoorové aktivity, kterou můžeme přizpůsobit své kondici. Je to střelecký sport, který poskytuje i spoustu adrenalinu a zdravého soutěžení. Díky němu můžete zajímavě trávit čas s ostatními lidmi a také se pohybovat.

0

Před 2 měsíci

Sokolov: Po letech se obnovil přátelský fotbal policistů a Vietnamců (TV Západ)

Tradiční fotbalové klání amatérských týmů policie a vietnamské komunity v Sokolově se letos uskutečnilo po covidové odmlce. Kromě sportovní a společenské stránky měla akce i svůj charitativní rozměr.

0

Před 2 měsíci
Škoda Scala Fresh - Teď to klapne