ZPRÁVY Sport Karlovarský kraj

2013 – Cheb: Byli vyhlášeni sportovci roku (TV Západ)

V prostorách obřadní síně chebské radnice se uskutečnilo tradiční slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců města za rok 2012. Ocenění se z rukou místostarosty Vladimíra Hartmanna rozdávala v řadě kategorií, od jednotlivců přes kolektivy až po veterány či trenéry a funkcionáře.

0

Před 2 týdny

Teplé počasí a sluníčko stále nikde? Zahřejte se v zábavním centru FUN Arena Cheb

V Karlovarském kraji nestojí za návštěvu jen jeho krásné hlavní město Karlovy Vary, ale také byste neměli minout FUN arenu v Chebu, kde zažijete nevídanou zábavu a vyřádí se zde celá rodina. Tak vezměte rodinu a vyražte za novými zážitky do Chebu!

0

Před 3 týdny

Cheb: Desátý Silvestrovský běh zaznamenal rekordní účast (TV Západ)

Užít si poslední den v roce zamířila řada příznivců pohybu do Chebu, a to na jubilejní 10. ročník tradičního Silvestrovského běhu.

0

Před 3 týdny

2002 – Skalná: Celorepublikové finále školní házené brala Olomouc (TV Západ)

Sportovní hala ve Skalné u Chebu hostila v polovině prosince nejlepší házenkářská školní družstva z celé České republiky. Již podruhé za sebou se zde uskutečnilo národní finále tradiční soutěže starších žákyň nazvané Novinářský kalamář.

0

Před 4 týdny

2002 – Sokolov: Na Baníku je nové dětské multifunkční hřiště (TV Západ)

Před několika dny bylo ve sportovním areálu sokolovského Baníku dokončeno nové dětské hřiště, jehož výstavba byla zahájena v půlce listopadu. Špičkově vybavené hřiště s řadou dřevěných atrakcí a prolézaček má přitom poněkud netradiční charakter lišící od klasických sídlištních dětských hřišť.

0

Před měsícem

Věnujte adrenalinový zážitek k Vánocům a pořiďte pod stromeček dárkový poukaz do FUN Areny Cheb

V Karlovarském kraji se nachází zábavní centrum FUN Arena Cheb, kde si každý užije spoustu zábavy i adrenalinových zážitků. Věnujte svým blízkým pod stromeček dárkový poukaz do FUN Areny, kde o zábavu nebude nouze.

0

Před měsícem

Cheb: Plavání patří mezi dětmi k oblíbenému sportu

V pátek 2. 12. 2022 uspořádal Dům dětí a mládeže Sova Cheb okresní kolo v plavání pro první stupně základních škol, vyhlašované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a Asociací školských sportovních klubů. Soutěže se zúčastnily školy z Chebu, Aše a Mariánských Lázní.

0

Před měsícem

2002 – Cheb: Union přehrál Františkovy Lázně 4:0 (TV Západ)

V závěrečném podzimním kole krajského přeboru hostili fotbalisté vedoucího Unionu Cheb františkolázeňské Kohouty a cíl pro tento duel byl jasný – udržet domácí neporazitelnost.

0

Před měsícem

Cheb: Silvestrovský běh slaví deset let od založení

Těžko tomu uvěřit, ale za pár týdnů tu máme závěr dalšího kalendářního roku a ten se v Chebu již od roku 2012 slaví pohybem. Letos tomu bude tedy 10 let od konání prvního ročníku. Silvestrovský běh s Rozběhnito.cz je otevřená akce pro všechny běžce, cyklisty, koloběžkaře i chodce.

0

Před 2 měsíci

2002 – Skalná: Lubské házenkářky dorostenky nestačily na slávistky (TV Západ)

V 9. kole nejvyšší domácí házenkářské soutěže hostily mladší dorostenky Lubů u Chebu pražskou Slavii. Do sportovní haly ve Skalné zavítal suverénně nejlepší tým soupeře, který do té doby neztratil ještě ani jeden bod.

0

Před 3 měsíci

2002 – Cheb: Union vyprovodil Hroznětín hokejovým skóre (TV Západ)

Ve třetím kole karlovarského krajského přeboru hostili fotbalisté chebského Unionu tým Olympie Hroznětín. Úvodní minuty zápasu byly ale naprosto a nebýt pozorného Šmejkala v domácí bráně, mohli jít hosté dokonce do vedení.

0

Před 3 měsíci

Kam vyrazit při ošklivém počasí? Zachrání vás zábavné atrakce ve FUN Areně Cheb

Přemýšlíte kam vyrazit, když počasí není zrovna příjemné? Navštivte zábavní centrum FUN Arena Cheb a vyzkoušejte spoustu zábavných atrakcí.

0

Před 3 měsíci

Cheb: Turnaj O štít města vyhrály Češky před Norkami a Egyptem (TV Západ)

Již 48. ročník tradičního turnaje v házené žen O štít města Chebu se letos uskutečnil ve dnech 1. až 3. listopadu. V úvodu turnaje proti sobě nastoupily celky B-tým Norska a bundesligového Neckarsulmu.

0

Před 3 měsíci

Karlovy Vary: Nový INTERSPORT vás vezme do Rakouska

Rádi sportujete a chcete pro sebe to nejlepší? Ať už se věnujete zimním sportům, outdooru, běhání nebo preferujete týmové sporty, v prodejnách INTERSPORT najdete veškeré vybavení i oblečení.

0

Před 3 měsíci
Eastwood Symphonic