ZPRÁVY Ekonomika Karlovarský kraj

2002 – Cheb: Schváleny dvě významné změny při prodejích nemovitostí (TV Západ)

O dvou podstatných změnách v Zásadách převodů nemovitostí z majetku města rozhodlo na svém poslední zasedání chebské Zastupitelstvo. První z nich se týká nebytových prostorů, které se doposud prodávaly podle zákona č. 72 z roku 1994.

0

Dnes

Sokolov: Opravený druhý Antonínský most už slouží veřejnosti (TV Západ)

I druhý z Antonínských mostů v Sokolově je opraven a slouží veřejnosti. Dvojice mostních konstrukcí spojující město a jezero Medard byla po letech pomalého chátrání ve špatném stavu a město se v roce 2017 pustilo do revitalizace prvního, a to téměř 12 milionů korun z vlastních zdrojů.

0

Před 4 dny

Region: Kraj a SUAS chtějí pomoci místním odběratelům energií (TV Západ)

Zástupci Karlovarského kraje a společnosti Sokolovská uhelná deklarovali spolupráci při zajištění elektrické energie pro velké odběratele v regionu, včetně nemocnic.

0

Před 5 dny

2002 – Sokolov: Město odmítlo novou smlouvu od EKO-KOMu (TV Západ)

O finanční příspěvek od společnosti EKO-KOM ve výši zhruba 100 tisíc korun ročně přijde v následujících letech město Sokolov. Radnice, po konzultaci s právníky, odmítla podepsat nové znění smlouvy s touto státní firmou, která městům a obcím poskytuje peníze výměnou za to, že třídí nechávají recyklovat komunální odpad.

0

Před 6 dny

2002 – Cheb: Městské kašny budou opraveny (TV Západ)

Postupná obnova všech historických kašen v chebském centru byla zahájena počátkem září. Jako první přišly na řadu kašna Dudák v Březinově a Cechovní kašna v Kamenné ulici, jejichž méně náročné opravy město přijdou zhruba na půl milionu korun.

0

Před týdnem

4 varianty pořízení nového firemního vozu

Žádná větší firma se neobejde bez firemní vozové flotily. Zpočátku může jít o několik starších vozů, později o velké nákupy desítek nových automobilů. Jak postupovat při pořízení vozu? Variant je více, než se může na první pohled zdát.

17

Před týdnem

Chcete naučit své dítě plavat? 6 tipů, jak na to

Už se nemůžete dočkat, až budete se svou ratolestí obrážet koupaliště a skotačit ve vodě? Rozhodně nepodceňte přípravu, která může ovlivnit jeho další šplouchací kariéru. Inspirujte se šesti tipy, díky kterým si dítě plavání snáz osvojí.

13

Před týdnem

Dron: Historie, pravidla používání a k čemu všemu ho lze využít

Dron je bezpilotní letoun, který je řízen na dálku nebo létá samostatně pomocí naprogramovaných letových plánů. Používá se v armádě, ale i k civilním úkonům. Kde se dron vzal, k čemu se používá a jaká pravidla se vztahují k jeho používání?

11

Před týdnem

Nechcete šplhat do patra? Pak si zamilujete bungalov BRICK 4 + KK STYLE od frimy Brickhouse

Přízemní zděný dům BRICK 4+KK STYLE disponuje užitnou plochou 117,4 m2 a zastavěnou plochou 149,6 m2. Nabízí dostatek místa pro celou rodinu.

0

Před týdnem

Karlovy Vary: V nemocnici začala rekonstrukce pavilonu L (TV Západ)

V Karlovarské krajské nemocnici v Karlových Varech započaly rekonstrukční práce na prázdném pavilonu L, kde sídlilo infekční oddělení. Po nedávné demolici nejstarší části areálu, pavilonu K, se jedná o další část prací z třímiliardového generelu modernizace.

0

Před týdnem

S repasovanou elektronikou ušetříte a získáte kvalitní zboží. Kde ho najít? Navštivte e-shop www.c-c.cz

Na elektroniku z e-shopu www.c-c.cz dostanete záruku 12 měsíců. Repasovaná elektronika je velmi kvalitní a spolehlivé zboží, které je odborně zkontrolováno.

0

Před týdnem

2002 – Cheb: Nová palubovka vyšla na 4 miliony a vydrží 40 let (TV Západ)

Nové palubovky se průběhu letních měsíců dočkala chebská sportovní hala Lokomotivy. Oprava začala již v polovině června demontáží dosluhující podlahy z roku 1990 a dokončena byla počátkem září.

0

Před týdnem

Chodov: Město opět podpoří místní včelaře

Tradiční finanční podporu ve výši 19 900 korun obdrží i letos chodovští včelaři. Město jim příspěvky pravidelně posílá už řadu let.

0

Před týdnem

Kraj přichází se souborem opatření na podporu občanů v době energetické krize

Karlovarský kraj chce pomoci občanům regionu, pro které jsou a budou dopady energetické krize zvláště závažné. Jedná se především o seniory žijící mimo pomoc sociálních služeb, jež si neporadí s možností čerpání dávek, a dále o rodiny, které pečují v domácím prostředí o děti i dospělé s postižením. Opatření kraj připravuje ve spolupráci s Krajskou pobočkou Úřadu práce ČR a zapojit chce obce a sociální služby z celého území regionu.

0

Před 2 týdny
Let´s Remember Chet Baker