ZPRÁVY Ekonomika Karlovarský kraj

2002 – Cheb: Ceny nájemného v městských bytech vzrostou o 4 procenta (TV Západ)

Regulované nájemné ve všech chebských městských bytech vzroste od 1. července letošního roku o 4 %, což je nepatrně méně než v roce minulém.

0

Dnes

2002 – Sokolov: Dva kruhové objezdy budou asi až příští rok (TV Západ)

Výstavba prvních dvou kruhových objezdů v Sokolově, které mají vyrůst na místě značné frekventovaných křižovatek u Městského úřadu a polikliniky, bude muset být oproti původním plánům pravděpodobně přesunuta z letošního roku až na rok příští.

0

Dnes

Sokolov: Rekonstrukce Lidického nábřeží pokračuje (TV Západ)

V Sokolově pokračuje sledovaná rekonstrukce Lidického nábřeží. Kompletní oprava jednosměrné komunikace za 11,3 milionu korun zatím probíhá podle předpokladů.

0

Před 2 dny

Kynšperk: Tylova je opravená, další místa budou následovat (TV Západ)

V Kynšperku nad Ohří pokračují v opravách místních komunikací. Důležitá spojnice mezi největším sídlištěm a centrem – Tylova ulice – je již opravená. Původně se mělo začít s rekonstrukcí již v roce 2020, ale covidová nejistota posunula začátek této největší investiční akce na duben roku 2021.

0

Před 2 dny

Cheb: Pozemky pro desítku domů v Podhradě jsou v nabídce (TV Západ)

Stavební parcely v Chebu jsou v posledních letech velmi žádaným artiklem. Desítku nových nyní hodlá prodat město Cheb v lokalitě Podhrad.

0

Před 3 dny

Sokolov: Hřbitov získá projekt na svou modernizaci (TV Západ)

V Sokolově se již delší dobu řeší rekonstrukce zdejšího hřbitova. Ten se pomalu dostává na hranici své kapacity a v areálu je také řada dožilých dřevin. V loni na podzim radnice představila veřejnosti komplexní studii rozšíření a nyní se chystá zadat projekt.

0

Před 3 dny

2002 – Cheb: Rekonstrukce pěší zóny se odloží na příští rok (TV Západ)

Mnohamilionová rekonstrukce chebské pěší zóny, s jejíž realizací se původně počítalo v průběhu letošního roku, se už v tomto termínu zřejmě nestihne. Opravy by totiž měly trvat zhruba 8 měsíců, přičemž městu se do této doby ještě nepodařilo získat potřebnou státní dotaci.

0

Před 6 dny

2002 – Sokolov: Nových 25 bytů předáno, dokončuje se stacionář (TV Západ)

Areál klidného stáří, který vznikl přestavbou dvou budov bývalé školky nacházející se v sokolovské lokalitě nazývané Háječek, byl na sklonku dubna slavnostně uveden do provozu. Dvacet pět nových bytů symbolicky otevřeli přestřižením pásky starosta města Karel Jakobec a jeho předchůdce Karel Černík.

0

Před týdnem

2002 – Cheb: Loňský rozpočet skončil nečekaně velkým přebytkem (TV Západ)

S přebytkem zhruba 51 milionů korun skončilo nakonec hospodaření města Cheb za loňský rok. Takto vysoký přebytek rozpočtu se přitom neočekával a překvapením byl i pro samotné vedení radnice.

0

Před týdnem

Nadupaný e-shop www.c-c.cz je rájem kvalitních repasovaných počítačů a příslušenství za bombastické ceny!

Nejlepším způsobem jak ušetřit na elektronice, ale neztratit na kvalitě, je pořídit si repasovaný produkt. Spolehlivost, záruka i nízká cena, to jsou hlavní přednosti repasované elektroniky.

0

Před týdnem

2002 – Sokolov: Dům s 50 byty by měl vyjít na 40 milionů korun (TV Západ)

Firma, která by se společně s městem Sokolov měla v budoucnu podílet na vybudování bytového domu na volném pozemku v lokalitě pod místní pekárnou, bude v případě uskutečnění tohoto projektu nakonec vybrána ve výběrovém řízení.

0

Před týdnem

2002 – Cheb: Byl vybrán dodavatel stavby Průmyslového parku I (TV Západ)

Výběrové řízení na dodavatele stavby chebského průmyslového parku sice má už svého vítěze, ale jeho jméno bude zveřejněno až po podpisu smlouvy. Do té doby výběrové řízení totiž nelze, a to i přesto, že výběrová komise již svoje jednání uzavřela, považovat za ukončené.

0

Před týdnem

Karlovy Vary: Další část krajské cyklostezky povede skrz skálu (TV Západ)

Další úsek krajské cyklostezky Ohře se připravuje v ose Dalovice – Všeborovice – Šemnice. Namísto rušného úseku křížícího vytíženou dopravní komunikaci povede podél řeky a napojí se na již hotové úseky.

0

Před 2 týdny

2002 – Sokolov: Město vybralo 45 nových nájemníků luxusních bytů (TV Západ)

Čtyřicet pět nových nadstandardních bytů v zrekonstruované budově bývalého Ohře v centru Sokolova již má své nájemníky. Rada města na svém posledním zasedání vybrala z téměř 160 uchazečů, kteří se přihlásili do výběrového řízení.

0

Před 3 týdny
Radek Pastrňák & ČNSO