ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Chebsko: Neoprávněně získal finanční prostředky

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání třiašedesátiletého muže z Chebska, kterého obvinili ze spáchání přečinu podvodu.

0

Před 3 dny

Region: Na tržnici prodávali pervitin

Kriminalisté i nadále úspěšně bojují s drogovou kriminalitou v Karlovarském kraji. Důkazem toho je proběhlá realizace na drogové dealery na jedné z vietnamských tržnic na Chebsku. K té došlo v polovině ledna letošního roku.

0

Před 5 dny

Region: Policisté zkontrolovali téměř 330 vozidel

V pondělí 23. ledna letošního roku proběhla na celém území Karlovarského kraje dopravně bezpečnostní akce zaměřená na kontrolu, zda řidiči vozidel dávají přednost v silničním provozu ostatním účastníkům silničního provozu.

0

Před týdnem

Cheb: Policie pátrá po svědcích dopravní nehody

Policisté z chebského dopravního inspektorátu pátrají po svědcích dopravní nehody osobního automobilu a chodce, ke které došlo v sobotu 14. ledna letošního roku krátce před osmnáctou hodinnou večerní v Chebu, konkrétně v ulici 26. dubna.

0

Před týdnem

Kraslice: Vyhořela budova místních lesních hospodářů

Větší část střechy přízemního objektu museli rozebrat hasiči, aby našli a uhasili stále se šířící ohniska. K požáru budovy místní správy městských lesů vyjížděli hasiči v Kraslicích ve středu po páté hodině ráno.

0

Před týdnem

Region: Krušné hory navštívila paní Zima i s policejními preventistkami

Krušné hory již konečně navštívila paní Zima a návštěvníci hor začali sněhovou nadílku využívat především na sjezdovkách SKI areálů. Proto se také policejní preventistky z Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje za návštěvníky ve čtvrtek 19. ledna 2023 vydaly a obohatily je nejen o preventivní rady, ale i o preventivní materiál a dárečky.

0

Před týdnem

Karlovy Vary: Odcizil měděný parapet

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřiatřicetiletého muže z Plzeňska, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádeže.

0

Před týdnem

Vraždy na západě očima kriminalisty

Při přípravě výstavy „Historie a současnost policejních sborů na Sokolovsku“, která se konala v loňském roce ve výstavní síni v přízemí sokolovského zámku, se zrodila myšlenka o přednáškách týkajících se vražd v Karlovarském kraji.

0

Před 2 týdny

Kynšperk: Muž svým zraněním bohužel podlehl

V pondělí 16. ledna letošního roku krátce po 20. hodině došlo v Kynšperku nad Ohří k tragické dopravní nehodě.

0

Před 2 týdny

Chodov: Muž odcizil, co mohl

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvacetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání přečinů krádeže, neoprávněného užívání cizí věci a porušování domovní svobody.

0

Před 2 týdny

Karlovarsko: Požadoval finanční hotovost nebo hodinky

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání pětadvacetiletého muže z Karlovarska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

0

Před 2 týdny

Chebsko: U letecké nehody zasahovali hasiči z pěti jednotek

Dvoumístné letadlo havarovalo v pondělí krátce po jedné hodině odpoledne na louce u obce Mnichov u Mariánských Lázní. Po nahlášení letecké nehody vyslalo operační středisko na místo pět jednotek hasičů.

0

Před 2 týdny

Region: Policie informuje o tom, co je dobré vědět při jízdě v zimním období

Zima je v plném proudu a mnoho řidičů se na silnicích stále potýká se změnou klimatických podmínek a díky tomu i se změnou stavu pozemní komunikace. Podle zákona jsou všichni řidiči povinni kvůli své vlastní bezpečnosti, ale i kvůli bezpečnosti ostatních, přizpůsobit jízdu všem těmto podmínkám.

0

Před 3 týdny

Aš: Odcizené kolo policisté vypátrali a vrátili majiteli

V pátek 30. prosince minulého roku měl osmatřicetiletý muž krátce po poledni odcizit jízdní kolo, které měl mít majitel postavené na stojánku poblíž domu v Aši. Odstaveného jízdního kola si měl všimnout, přijít k němu, nasednout na něj a z místa odjet.

0

Před 3 týdny
ČNSO Studio