ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Karlovarský kraj: Rychlost překročilo 106 řidičů

V pátek 19. dubna letošního roku se na území Karlovarského kraje uskutečnila celorepubliková akce s názvem SPEED MARATHON, která byla tradičně zaměřena zejména na dodržování stanovených rychlostních limitů.

0

Dnes 3 Admin

Karlovy Vary: S nožem v ruce chtěl peníze a cigarety

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání pětašedesátiletého muže z Karlovarska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

0

Včera 3 Admin

Sokolovsko: Odcizili zlato a stříbro za téměř milion korun

Trojice mužů ve věku 40, 44 a 53 let společně s dvěma ženami ve věku 40 a 49 let po předchozí domluvě vnikla do sběrny druhotných surovin na Sokolovsku.

0

Před týdnem 3 Admin

Chebsko: Vnikl do bistra a odcizil peníze

Policisté ho rychle vypátrali a zadrželi.

0

Před týdnem TV Západ

Sokolovsko: Ženě vyhrožovali, muži brali peníze

Čtyřicetiletá žena společně s devětačtyřicetiletým mužem z Horního Slavkova měli od konce roku 2023 opakovaně vyhrožovat čtyřicetileté ženě, která figurovala v roli svědka v učiněném oznámení na obvodním oddělení Horní Slavkov. V tomto oznámení figuroval také právě devětačtyřicetiletý muž, proti kterému měla žena svědčit.

0

Před 2 týdny 3 Admin

Cheb: Třináctiletému chlapci odcizil mobil

Chebští kriminalisté sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže pětatřicetiletému cizinci.

0

Před 2 týdny 3 Admin

Karlovarský kraj: Pětice osob roky fungovala jako organizovaná zločinecká skupina

Pětice osob ze Sokolovska a Chebska, konkrétně dvaatřicetiletý muž, dvaačtyřicetiletá žena, šestačtyřicetiletá žena, osmašedesátiletý muž a osmašedesátiletá žena, měla páchat jako organizovaná skupina rozsáhlou trestnou činnost spočívající v získávání finančních prostředků z dotačních programů z rozpočtu Evropské Unie a státního rozpočtu České republiky.

0

Před 3 týdny 3 Admin

Region: Preventivní besedy pro seniory probíhají po celém kraji

V rámci prevence probíhají po celý rok preventivní besedy pro seniory. Jen během posledních 4 měsíců proběhlo těchto besed po celém Karlovarském kraji celkem 7, a to konkrétně v Karlových Varech, Sokolově, Kraslicích, Aši, Žluticích, Teplé a jedna beseda v rámci Senior akademie ve Světě záchranářů v Karlových Varech.

0

Před 3 týdny 3 Admin

Region: Policisté vypátrali a zadrželi šestatřicetiletého vězně

V pátek 15. března letošního roku odešel krátce před 18. hodinou z nestřeženého pracoviště v Hazlově na Chebsku šestatřicetiletý vězeň, který byl ve výkonu trestu odnětí svobody za majetkovou trestnou činnost.

0

Před 3 týdny 3 Admin

Karlovarský kraj: Cizinec prodával na tržnici pervitin

Několik měsíců pracovali kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje na případu pod krycím názvem „STROM“. K samotné realizaci tohoto případu došlo v úterý 19. března letošního roku v brzkých ranních hodinách, kdy byl v místě svého bydliště zadržen devětatřicetiletý cizinec.

0

Před 4 týdny 3 Admin

2004 – Cheb, Sokolov: Města převzala mobilní kamery (TV Západ)

Mobilní kamerové systémy převzaly minulý týden od zástupců Karlovarského kraje starostové Chebu a Sokolova. Nová monitorovací zařízení doplní stávající kamerové systémy v obou městech.

0

Před 4 týdny 1 Editor

Karlovarsko: Celníci zajistili při kontrolách hazardu během loňského roku 36 nelegálních herních automatů

Jednou z priorit celní správy je kontrola provozování hazardních her. Celníci vykonávají dozor v oblasti provozování hazardních her podle zákona o hazardních hrách a souvisejících předpisů. Zaměřují se jak na nelegální, tak i na legální provozování hazardních her.

0

Před měsícem 3 Admin

Region: Hodnota zadrženého zboží karlovarskými celníky od nového roku přesahuje 5 milionů korun

Karlovarští celníci zajistili od ledna na tržnicích, ale i v kamenných obchodech zboží podezřelé z porušení práv duševního vlastnictví v hodnotě více než 5 milionů korun.

0

Před měsícem 3 Admin

Přišla o 2 miliony, policie varuje před podvody na síťích

Česká žena přišla o téměř 2 miliony korun, když investovala do falešných kryptoměn na základě podvodného inzerátu na sociální síti. Po první investici jí na účtu přibylo pouhých 20 korun, což ji přimělo k dalším investicím. Policie varuje před podobnými podvody.

0

Před měsícem Michaela Prokopová