ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Region: Policisté zkontrolovali více než 500 řidičů

Ve středu dne 21. září 2022 proběhla po celém Karlovarském kraji dopravně bezpečnostní akce, která byla především zaměřena na kontrolu věnování se řízení motorového vozidla a situaci v silničním provozu ze strany účastníků silničního provozu, zejména řidičů motorových vozidel.

0

Před 2 dny

Sokolov: Prováděla neoprávněné výběry hotovosti

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání jednačtyřicetileté ženy ze Sokolovska, kterou obvinili ze spáchání přečinů krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

0

Před 3 dny

Cheb: Vloupal se do zaparkovaných vozidel

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaapadesátiletého muže z Chebu, kterého obvinili ze spáchání přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

0

Před 4 dny

Mariánské Lázně: Odcizil výměnný automat na mince

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání devětadvacetiletého muže z Chebska, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádeže.

0

Před 6 dny

Region: Další série krádeží objasněna

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání třiatřicetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání přečinů krádeže, porušování domovní svobody, poškození cizí věci a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Obviněný muž měl navázat na své předešlé krádeže.

0

Před týdnem

Region: Kontroly provozování hazardních her pokračují

Jednou z mnoha kompetencí Celní správy České republiky je kontrola provozování hazardních her. Příslušníci oddělení Dohledu nad subjekty Celního úřadu pro Karlovarský kraj vykonávají dozor v oblasti provozování hazardních her podle zákona o hazardních hrách a souvisejících předpisů.

0

Před týdnem

Karlovy Vary: Muž prodával pervitin

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání osmatřicetiletého muže z Karlových Varů, kterého obvinili ze spáchání zločinu Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

0

Před týdnem

Březová: Po dálnici jel v protisměru

V sobotu 10. září letošního roku došlo krátce před 23. hodinou na dálnici D6, konkrétně poblíž Březové, k dopravní nehodě. Čtyřiasedmdesátiletý řidič osobního automobilu značky Volkswagen měl na dálnici vjet špatným sjezdem a tím se dostat do protisměru.

0

Před týdnem

Chebsko: Na místě zasahoval záchranářský vrtulník

V úterý 14. září letošního roku krátce po půl třetí hodině odpolední došlo na silnici I/21 u obce Trstěnice k dopravní nehodě motocyklu.

0

Před týdnem

Chodov: Muž odcizil několik jízdních kol

Policisté z obvodního oddělení Chodov sdělili třiatřicetiletému muži ze Sokolovska podezření ze spáchání přečinu krádeže.

0

Před 2 týdny

2002 – Sokolovsko: Lidé si mohou zaregistrovat chaty (TV Západ)

V boji s jednou z nejčastějších forem trestné činnosti, vykrádáním chat a chalup, by do budoucna měla sokolovským policistům napomoci právě vznikající databáze rekreačních objektů.

0

Před 2 týdny

Region: Karlovarští celníci zajistili další zboží na tržnici

Karlovarští celníci zajistili v pátek 19. srpna na tržnici u Chebu zboží za téměř 5 milionů korun. Příslušníci odboru dohledu Celního úřadu pro Karlovarský kraj při páteční kontrole v areálu tržiště „Asia Dragon Bazar Svatý Kříž“ v katastru obce Cheb zajistili více než 300 kusů zboží, u něhož vzniklo podezření z porušování práv duševního vlastnictví.

0

Před 2 týdny

Chyše: Řídil traktor a nadýchal téměř tři promile

Policisté z Obvodního oddělení Žlutice sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky dvaatřicetiletému muži z Karlovarska.

0

Před 3 týdny

2002 – Cheb: V nemocnici byla nalezena opuštěná holčička (TV Západ)

Dne 14. srpna, krátce před 14 hodinou bylo na onkologickém oddělení chebské okresní nemocnice nalezeno opuštěné dítě. Holčičku do nemocnice přinesla dosud neznámá mladá žena a ponechala ji tam spolu s igelitovou taškou s logem obchodního domu Kaufland, v níž se nacházely oděvní svršky, botičky, dětská láhev, plyšový medvídek a dopis.

0

Před 3 týdny
The Loop Jazz Club