ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Sokolov: Policie hledá svědky dopravní nehody

Policisté ze sokolovského dopravního inspektorátu pátrají po svědcích dopravní nehody dvou osobních vozidel, ke které došlo v sobotu 27. května letošního roku krátce před půl jedenáctou hodinou dopolední na křižovatce silnice číslo II/210 a ulice Důl Max.

0

Před 3 dny

Sokolovsko: Ve vozidle převážel tisíce cigaret bez označení

Sokolovští kriminalisté sdělili podezření ze spáchání přečinu porušení předpisů o nálepkách a jiných předmětech k označení zboží osmadvacetiletému cizinci.

0

Před 5 dny

Region: Policisté zkontrolovali téměř 400 vozidel

V pátek, 26. května letošního roku proběhla na území Karlovarského kraje dopravně bezpečnostní akce, která zaměřena na zákaz požívání alkoholických nápojů a jiných návykových látek řidiči motorových vozidel.

0

Před týdnem

Region: Karlovarští celníci zajistili další alkohol bez dokladů

Karlovarští celníci zajistili od začátku letošního roku ve svém regionu více než 1 500 lahví alkoholu bez dokladů.

0

Před týdnem

Karlovy Vary: Za řízení automobilu bez svolení majitele muži hrozí až dvouleté vězení

Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary - Rybáře sdělili podezření ze spáchání přečinu neoprávněného užívání cizí věci třiatřicetiletému muži z Karlovarska.

0

Před týdnem

Aš: Muž se dopustil několika krádeží, včetně krádeže auta

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání jednadvacetiletého muže z Plzeňska, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádeže. Obviněný muž se měl od konce dubna do úterý 9. května letošního roku v Aši dopustit krádeží nejméně ve třech případech.

0

Před 2 týdny

Kynšperk: Odcizil kameru či lahev alkoholu

Podezřelý muž měl v sobotu 15. dubna letošního roku krátce před půl jednou hodinou ranní v Kynšperku nad Ohří vstoupit neuzamčenou brankou na jednu ze zahrad. Tam si měl všimnout nezabezpečeného přístřešku, ze kterého odcizil bezpečnostní kameru nebo několik druhů zahradního nářadí. Poté z místa odešel.

0

Před 2 týdny

Ašsko: Muž se dopustil několika krádeží

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaadvacetiletého muže z Chebska, kterého obvinili ze spáchání přečinů krádeže, porušování domovní svobody a poškození cizí věci.

0

Před 3 týdny

Sokolov: Na setkání s občany v Alfě se řešila také bezpečnost (TV Západ)

Petice občanů v sokolovského čtvrti zvané Alfa, jejíž petenti vyjádřili nespokojenost s bezpečností ve svém okolí, stála na počátku jednání města ve zdejší kinokavárně ve čtvrtek 27. dubna v odpoledních hodinách.

0

Před 3 týdny

Ostrov: Fyzicky napadl jiného muže

Policisté z obvodního oddělení Ostrov sdělili podezření ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví devětadvacetiletému muži z Karlovarska.

0

Před 3 týdny

Karlovy Vary: Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění

Ve středu 3. května krátce po třinácté hodině odpolední došlo v Karlových Varech k dopravní nehodě osobního automobilu a motocyklu. K té mělo dojít tak, že třicetiletý řidič osobního automobilu značky Škoda, jedoucí ulicí Varšavská směrem z ulice Bulharská, se měl otáčet do opačného jízdního pruhu směrem do ulice Bulharská, přičemž nedal přednost projíždějícímu motocyklu značky Yamaha, které řídil devatenáctiletý muž.

0

Před měsícem

Cheb: Celníci zajistili další zboží na tržnici

Karlovarští celníci zajistili od začátku dubna při kontrolách na tržnici u Chebu zboží za téměř 4 miliony korun. Příslušníci odboru dohledu Celního úřadu pro Karlovarský kraj během 4 kontrol provedených od začátku dubna v areálu tržiště „Asia Dragon Bazar Svatý Kříž“ v katastru obce Cheb zajistili více než 400 kusů zboží, u něhož vzniklo podezření z porušování práv duševního vlastnictví.

0

Před měsícem

Karlovy Vary: Muž odcizil ze zaparkovaného vozidla finanční hotovost

Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary - Rybáře sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže šestatřicetiletému muži z Karlových Varů.

0

Před měsícem

Region: Při kontrolách překročilo 23 řidičů povolenou rychlost

V pátek 28. dubna letošního roku proběhla na dálnici D6 dopravně bezpečnostní akce, která byla zaměřena na dodržování nejvyšší povolené rychlosti motorových vozidel.

0

Před měsícem
Eastwood Symphonic