Region: Nad Chodovem se tyčí megahoupačka

5

chodov, město chodov, meganápady, meganápad, houpačka, participativní rozpočet, karlovarský kraj, region západ, region24


Nad Chodovem už stojí nová megahoupačka pro dvě osoby. Město tak uvedlo v život další projekt, který vzešel z loňského participativního rozpočtu.

Houpačka je sestavená z několikametrových modřínových trámů a vyhovuje všem potřebným bezpečnostním normám a požadavkům. Jako nejvhodnější lokalitu, která splňovala podmínky pro tento druh stavby, vybrala radnice okolí rybníku Spěváček, odkud je na Chodov neotřelý a slušný výhled.

„Chodov nemá rozhlednu, vyhlídku ani jiný prvek umožňující nerušeně se posadit a relaxovat při pohledu na naše město. Vím, mnozí se usmějete, ale je, jaké je, a je naše. Velká houpačka pro dva může být místem, kdy v myšlenkách spočinete vysoko nad vším a na chvíli vypnete,“ popsala svou motivaci autorka nápadu Alena Štěpánková.

Chodov letos spustil druhý ročník participativního rozpočtu, ve kterém budou opět dva miliony korun. Pokud do něj chcete přihlásit své nápady a projekty, máte ještě čas do 31. května 2023. 

Zdroj: Město ChodovSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář