Práce Nabídka zaměstnání

MOSER, a.s. - 001

Kpt. Jaroše 46, Karlovy Vary

Detail firmy

Delinčáková Dana, Klimeš Jiří
722 906 220, 353 416 241, 353 416 127
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 28 000,- až 30 000,- Kč

Kontakt: Delinčáková Dana, Klimeš Jiří, tel.: 722 906 220, 353 416 241, 353 416 127, e-mail: dana.delincakova@moser.com
Požadavky na uchazeče:

- Min. výuční list, obor nerozhoduje
- Platné osvědčení na řízení motorových vozíků výhodou
- Samostatnost, zodpovědnost
- Fyzická zdatnost
- Čistý výpis z trestního rejstříku

Náplň práce:

- Příprava a nakládání surovin pro tavbu skla
- Svoz a příprava střepů na nákladku
- Příprava sklářských kmenů - navážování a míchání
- Odebírání skloviny z pánve a nakládka kmene a střepů do ní

Týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, stravování ve společnosti zajištěno, využití vlastního rehabilitačního střediska, nákup skla pro zaměstnance za přijatelné ceny

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.