ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Karlovarský kraj: Zprávy 27. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 04. 07. 2022 - 08. 07. 2022 1. Sokolov: Město prožilo Týden v teniskách (TV Západ) 2. Karlovy Vary: V KKN se chystá rekonstrukce pavilonu L (TV Západ) 3. Cheb: Změny Územního plánu řešily několik lokalit (TV Západ)

0

Dnes

2002 – Sokolov: Ajaxův zápisník se rozšíří do celé republiky (TV Západ)

Předáním dárků byl na sklonku školního roku ukončen premiérový ročník projektu sokolovského Střediska prevence kriminality nazvaného Ajaxův zápisník, do kterého se letos zapojilo zhruba 1200 žáků druhých tříd základních škol celého sokolovského okresu.

0

Dnes

Ostrov: Uzavírka Tylovy ulice z důvodu rekonstrukce

V době od 11. 7. 2022 budou zahájeny stavební práce na rekonstrukci Tylovy ulice, čímž od tohoto dne bude postupně docházet podle postupu bouracích prací k úplné uzavírce Tylovy ulice pro automobilovou dopravu.

0

Dnes

Chodov: Prázdné školní budovy obsadí řemeslníci

Poslední den v tomto školním roce mají za sebou žáci chodovských základních škol. Učitelé jim ve čtvrtek 30. června rozdali vysvědčení, ve kterém zhodnotili jejich celoroční úsilí.

0

Včera

Karlovy Vary: Okolí Tržnice probarví záhony s tisícovkami trvalek

Opravu hlavního přestupního uzlu MHD ve Varšavské ulici doprovodila i výrazná proměna zelené plochy oddělující terminál od budovy Tržnice. Další zeleň přibyla na nově vybudovaných ostrůvcích. Pojetí vegetace, která tvoří doplněk dopravní stavby, reaguje na prokazatelné změny klimatu, oteplování a množství srážek.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 26. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 01. 07. 2022 - 04. 07. 2022 Před 20 lety 1. 2002 – Sokolov: Počet přestupků obrovsky narostl (TV Západ) 2. 2002 – Cheb: Chystají se odtahy špatně parkujících vozidel (TV Západ) 3. 2002 – Sokolov: Ajaxův zápisník se rozšíří do celé republiky (TV Západ)

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Farmářské trhy opět v pátek u Tržnice

V pátek 1. července zaplní prostranství před Tržnicí stánky pěstitelů, chovatelů a producentů kvalitních potravin.

0

Před 3 dny

Region: Řidiči už mohou projíždět Údolím u Lokte bez omezení

Plynule a bez čekání mohou od nynějška projíždět řidiči úsekem silnice II/209 v Údolí u Lokte. Původní částečnou uzavírku komunikace před lety způsobila zborcená kamenná zeď u rodinného domu. Krajská správa a údržba silnic (KSÚS KK) nechala provést v uplynulých třech měsících stavební akci, jejímž cílem se stala stabilizace svahu díky nové železobetonové zdi.

0

Před 3 dny

Aš: Oprava vozovky zpomalí dopravu v Selbské ulici

Už v pátek 1. července bude zahájena oprava komunikace v části Selbské ulice.

0

Před 4 dny

Region: Spolupráce obcí s chebskou nemocnicí

V úterý 28. 6. 2022 odpoledne se na pozvání starosty Chebu Antonína Jalovce a ředitele Nemocnice v Chebu Martina Krušiny v jídelně nemocnice sešly skoro dvě desítky zástupců obcí ze spádové oblasti chebské nemocnice, která zajišťuje neodkladnou zdravotní péči pro skoro sto tisíc obyvatel regionu. Schůzky se zúčastnil i generální ředitel KKN, a.s. Josef März.

0

Před 5 dny

Společně k cíli s hasiči

Komu budou hasiči pomáhat tentokrát? Pojďme si dát do těla pro Terezku a Honzíka!

0

Před 6 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 26. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 27. 06. 2022 - 01. 07. 2022 1. Cheb: Zastupitelstvo odmítlo financování přístavby knihovny (TV Západ) 2. Sokolov: Policejní sbory mají svou první historickou výstavu (TV Západ) 3. Kynšperk: Proběhla výstava a koncert Akademie pro seniory (TV Západ)

0

Před týdnem

2002 – Chebsko: Vojáci tří armád společně cvičili (TV Západ)

V úterý 4. června přijal v historických prostorách obřadní síně radnice chebský starosta Václav Jakl zhruba padesátku účastníků třetího ročníku Česko-německého vojenského cvičení Krušnohorská hlídka, které proběhlo počátkem června na území Euroregionu Egrensis.

0

Před týdnem

Region: Rolava je součástí Města bez kouře

Volnočasový areál Rolava slouží pro odpočinek a sportovní vyžití nejen obyvatel Karlových Varů. Ti zde mají k dispozici in-line dráhu, zcela nové dětské hřiště, nebo například plážový volejbal, víceúčelové hřiště, street workout hřiště, tenisové kurty či přírodní koupaliště. Pořádá se zde také velké množství kulturních akcí. Pro návštěvníky areálu je v letošním roce připravena novinka, jedná se o tzv. wakebording, což je vodní lyžování, které si může vyzkoušet téměř každý.

0

Před týdnem
Reviens Bébel!