Karlovy Vary: Nový INTERSPORT vás vezme do Rakouska

Rádi sportujete a chcete pro sebe to nejlepší? Ať už se věnujete zimním sportům, outdooru, běhání nebo preferujete týmové sporty, v prodejnách INTERSPORT najdete veškeré vybavení i oblečení.

dezinfekce

Spolehnout se navíc můžete na široký výběr značek, kvalitní sortiment od materiálů až po provedení a také na profesionální servis a poradenství. Vaše oko jistě potěší i moderní design a díky rakouskému konceptu prodejen se můžete těšit na neopakovatelný nákupní zážitek.

Ráj pro sportovce v Karlových Varech

INTERSPORT v letošním roce otevře hned 9 nových prodejen, z nichž jednu najdete i v Karlových Varech v prostorách obchodního centra Varyáda, kde na ploše o rozměru 800 m2 najdete kromě nabídky v oblasti lyží a zimního vybavení, outdooru, fitness, tenisu, týmových sportů i servis kol. Můžete se těšit i na trendy outdoorové oblečení značky Ortovox či CMP, ale také na fitness oblečení Nebbia či exkluzivní značku McKinley, kterou najdete jen v prodejnách INTERSPORT. Prodejna bude stejně jako ostatní pobočky INTERSPORT sloužit i jako výdejní místo pro online objednávky.

Rakouský zážitek z nákupu

Nové prodejny INTERSPORT na první pohled zaujmou svým moderním designem, který jde ruku v ruce s udržitelností. Tento koncept vychází z rakouského původu značky a zakládá si především na užití přírodních materiálů. Nechybí dřevěné stromy, ekologické dekorace a důraz je kladen zejména na vzdušnost a přehlednost celého prostoru prodejny. Aby pro vás byl nákup příjemným zážitkem, prošla změnou i podoba zkušebních kabinek nebo celkové osvětlení a ozvučení prostoru prodejny.

Profesionální poradenství a servis

V INTERSPORTU nezáleží na tom, jestli jste zkušení sportovci, nebo se teprve hýbat začínáte. Odborně vyškolený personál vám poradí s výběrem, ať už sháníte kompletní vybavení na zimní prázdniny, nebo švihadlo či tenisky. Prodejci prochází pravidelnými školeními a často jsou také sami nadšenými sportovci, a tak si můžete být jisti, že jejich rady vychází jak z profesionálních znalostí, tak i z vlastních bohatých zkušeností.

www.intersport.cz 

Placená inzerce


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Hlavní zprávy