Kvalitní výkonné repasované počítače se zárukou nabízí e-shop www.c-c.cz

Sháníte výkonný repasovaný počítač, na který je záruka? Navštivte e-shop www.c-c.cz!

VZP list a pros 2022

Velký výběr repasovaných počítačů a notebooků za příjemné ceny

Navštivte moderní e-shop www.c-c.cz a objevte opravdu široký výběr repasovaných počítačů, notebooků, monitorů a také veškeré počítačové příslušenství za bezva ceny. Skladem máme vždy cca 500 až 1.000 počítačů, je tedy z čeho vybírat.

C-C.cz je zavedený specializovaný obchod s elektronikou za nízké ceny

Společnost Computers spol. s r.o. má na českém trhu tradici již od roku 1991. To už je pěkná řádka zkušeností, aproto se můžete spolehnout, že vám vždy profesionálně, a hlavně zdarma poradíme. Repasované zboží nabízí spoustu výhod a jednou z nich jsou i nízké ceny, které potěší každého zákazníka.

Eshop, kamenná prodejna i vlastní sklad

Na kamenné prodejně v Plzni si můžete osobně vyzvednout zboží objednané v e-shopu a také si zde můžete prohlédnout vzorky většiny nabízené repasované techniky. Na prodejně naleznete i základní sortiment příslušenství, jako například monitory, počítačové myši, klávesnice, reproduktory, flash paměti, web kamery a mnoho dalšího.

100 % zákazníků doporučuje eshop C-C.cz

Vždy nás velice těší, když jsou zákazníci spokojeni s našimi produkty i servisem, a tak jsme opravdu hrdí na hodnocení od našich zákazníků na portálu www.heureka.cz. Doporučuje nás 100 % klientů. Děkujeme moc za krásné recenze!

Garance obchodních podmínek pro kupujícího

Naše obchodní podmínky byly vypracované dTest, o.p.s. Tímto krokem jsme dobrovolně vstoupili do systému „zvyšování kvality obchodních podmínek“, jehož cílem je zpřehlednění a zjednodušení obchodních podmínek, zlepšení vztahu mezi spotřebitelem a podnikatelem a jasná garance obchodních podmínek pro kupujícího - spotřebitele. Jsme držitelem značky dTest obchodní podmínky.

Máte nějaké otázky? Potřebujete sněčím poradit? Rádi vám pomůžeme, stačí nás kontaktovat!

CORRECT Computers

Skladová 559/24

326 00 Plzeň

E-shop: www.c-c.cz

E-mailinfo@c-c.cz

Tel.: 377 471 319

Provozní doba: Po – Pá 8:00 – 16:00 hod. 

NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
weby uniweb