Region: Světoví šampioni obdrželi Cenu primátorky města Karlovy Vary

Primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová dnes osobně pogratulovala k fenomenálnímu úspěchu třem členům týmu hokejových mistrů světa – Ondřeji Beránkovi, Radimu Rulíkovi a Jiřímu Kalousovi. Všichni tři část své kariéry propojili s Karlovými Vary.

dezinfekce

„Děkuji pánům za to, že si ve svém nabitém programu a v zástupu gratulantů udělali čas a přijali mé pozvání. Chtěla jsem jim tak nejen za sebe, ale i za celé vedení i obyvatele města poděkovat za ty neopakovatelné chvíle a emoce při sledování zápasů českého národního rýmu. Jsem ráda za karlovarskou stopu na tomto úspěchu a věřím, že bude inspirací pro stávající i budoucí generace karlovarských hokejistů i dalších sportovců,“ uvedla k setkání primátorka Andrea Pfeffer Ferklová.

Útočník Ondřej Beránek je součástí organizace HC Energie Karlovy Vary od roku 2012, prošel týmy dorostu a juniorky a dnes je stěžejní oporou extraligového týmu.

Trenér Radim Rulík působil kdysi v karlovarském týmu jako hráč, později se jako asistent trenéra i jako hlavní kouč opakovaně postavil na lavičku A týmu.

Jiří Kalous přichází s vizitkou mistra světa do Karlových Varů, aby se ujal funkce sportovního ředitele.

Ondřeji Beránkovi a Radimu Rulíkovi předala Andrea Pfeffer Ferklová Cenu primátorky města Karlovy Vary za zisk titulu Mistrů světa v ledním hokeji 2024 a podíl na úspěších a rozvoji hokeje v Karlových Varech.

Zdroj: Magistrát města Karlovy Vary

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024