Sokolov: Policie hledá svědky dopravní nehody

Policisté ze sokolovského dopravního inspektorátu pátrají po svědcích dopravní nehody dvou osobních vozidel, ke které došlo v sobotu 27. května letošního roku krátce před půl jedenáctou hodinou dopolední na křižovatce silnice číslo II/210 a ulice Důl Max.


Dosud nezjištěný řidič stříbrného osobního automobilu značky Volkswagen jedoucí ulicí Důl Max vyjížděl z křižovatky na hlavní pozemní komunikací číslo II/210, kdy zřejmě nedal přednost v jízdě řidiči osobního automobilu značky Seat, který jel po hlavní pozemní komunikaci směrem od čerpací stanice ONO směrem k čerpací stanici Robin Oil. Řidič vozidla Seat ve snaze zabránit střetu přejel do protisměru, kde narazil do dalšího projíždějícího vozidla značky BMW, poté narazil do směrového sloupku a vyjel vlevo mimo komunikaci. 

Po dopravní nehodě se řidiči podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla u obou s negativním výsledkem. 

Policisté žádají řidiče osobního vozidla Volkswagen stříbrné barvy, či svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158.

Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování a zjištění totožnosti řidiče osobního automobilu značky Volkswagen, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

nprap. Jan Bílek

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Škoda Scala Fresh - Teď to klapne

Hlavní zprávy

 

Škoda Scala Fresh - Teď to klapne