Soutěžte s krajem o Festival Passy na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Na konci měsíce odstartuje v pořadí již 58. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Pokud chcete být součástí tohoto velkého filmového svátku, a ještě si k tomu užít výhody, které nabízejí Festivalové Passy, zapojte se do soutěže vyhlášené Karlovarským krajem. K mání máme 40 passů v hodnotě 2 190 korun. Stačí pouze správně zodpovědět 3 soutěžní otázky a počkat, zdali se na vás usměje štěstí.

dezinfekce

„Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je jednou z největších kulturních akcí, která svým významem daleko přesahuje hranice Karlovarského kraje i naší země. Troufám si říct, že na několik dní v roce se veškerá pozornost upíná k západočeskému lázeňskému městu, jež žije filmem a bohatým kulturním programem. Jsem proto rád, že můžeme čtyřiceti šťastlivcům z našeho regionu zprostředkovat jedinečný zážitek z celé akce a obdarovat je Festival Passy. Ty navíc platí po celou dobu konání festivalu,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek. 

A jaké konkrétní výhody v sobě ukrývají Festival Passy? Jejich držitelé si denně mohou vyzvednout zdarma až 3 vstupenky na 3 různé filmy. Rezervaci vstupenek lze provádět přes aplikaci Vodafone KVIFF Guide 2024. Zdarma také mohou využívat festivalové autobusy a festivalová kola Specialized. Kromě toho je jim nabízen volný vstup na filmová představení 5 minut před začátkem projekce, pokud budou v kině neobsazená místa, a zároveň jim je umožněn i vstup na tiskové konference v hotelu Thermal v případě nezaplnění sálu. Nechybí ani pravidelná setkání s herci, režiséry a filmovými tvůrci. 

Soutěžní formulář najdou zájemci pod tímto odkazem. Inspiraci ke správným odpovědím je pak možné hledat na těchto webových stránkách www.kviff.com nebo https://zivykraj.cz/unesco/. Do soutěže vyhlášené Karlovarským krajem se mohou zapojit pouze osoby s trvalým pobytem na území Karlovarského kraje. Vítězové budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, ve kterém se dozví podrobnosti ohledně předání výhry.

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Vizovické Trnkobraní 2024

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024