IKEA otevírá mobilní výdejní místo v Chebu

Praha 14. června 2022 – IKEA se dlouhodobě snaží být pro zákazníky dobře dostupná a nabídnout jim možnosti pohodlného nakupování. Otevírá proto další z nových výdejních míst, a to v Chebu.


Objednávat zboží s doručením do tohoto mobilního výdejního místa mohou zákazníci na webu IKEA.cz od 14. června 2022. Od 21. června si pak budou moci vyzvedávat první zásilky.

Prostřednictvím mobilního výdejního místa v Chebu chceme zákazníkům usnadnit nakupování v IKEA. Nabízíme jim další možnost si vybrat, kde a kdy si mohou objednávky vyzvednout,” říká Jiří Kuča, ředitel obchodního domu IKEA Zličín, který bude výdejní místo zásobovat.

Zákazník, který si zboží objedná na webu IKEA.cz a zvolí si službu Klikni a vyzvedni, má u rozměrnějších zásilek nově na výběr možnost vyzvednutí právě v Chebu. Výdej objednávek bude probíhat z přistaveného nákladního vozu u obchodního centra Pivovar na parkovišti u čerpací stanice Prim na adrese Pivovarská 1677, a to dva dny v týdnu – v úterý od 14:00 do 15:00 hod. a v sobotu od 15:00 do 16:00 hod. Vůz bude viditelně označen a přesné souřadnice místa, kde bude parkovat, najdou zákazníci na webu IKEA.cz.

Mobilní výdejní místo je flexibilní řešení, které se nám osvědčilo nejprve v Moravskoslezském kraji a později i v Karlových Varech, proto jsme se rozhodli přidat další lokalitu. Toto řešení přináší řadu výhod – zákazníci mohou například spojit vyzvednutí svých objednávek s dalšími nákupy v přilehlých prodejnách a ušetřit tak čas,“ vysvětluje Zuzana Plecitá, manažerka projektu z oddělení logistiky IKEA Česká republika.

Lokalita je dobře dostupná pro zákazníky z celého regionu, kteří tak už za nákupy v IKEA nebudou muset dojíždět do Prahy. Ušetří tak přes 300 kilometrů a čtyři hodiny na cestách.

Poplatek za službu je nově odstupňován podle celkové ceny objednávky. Začíná na 99 Kč pro objednávky do 1500 Kč, maximální poplatek je 199 Kč u objednávek nad 3000 Kč. Ve srovnání s doručením přímo do bytu tak zákazníci při využití mobilního výdejního místa výrazně ušetří. Více informací najdete zde.

Provozovat mobilní výdejní místo bude logistická společnost HRAL. První z nových výdejních míst v Česku otevřela IKEA v červnu 2020 v Hradci Králové, pak následoval Liberec, Zlín, České Budějovice, Olomouc, Plzeň, Jihlava a Ústí nad Labem a mobilní výdejní místa v Moravskoslezském kraji a v Karlových Varech.

Naši zákazníci si nová výdejní místa rychle oblíbili a věříme, že v Chebu tomu bude stejně. V?návaznosti na poptávku jsme připraveni pružně upravovat kapacity a časová okna pro vyzvedávání zásilek podle zákaznických potřeb,“ říká Zuzana Plecitá.

Komerční sdělení. Zdroj foto a text: inzerent

Autor: Redakce REGIONZAPAD.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Music by Frank Zappa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
netConcert

Hlavní zprávy

 

Velikáni filmové hudby
seo uniweb