Práce Nabídka zaměstnání

MANIKÉR/KA, NEHTOVÝ/Á DESIGNER

Truong Giang Nguyen

Sokolovská 231, Karlovy Vary

Anh Ta Quynh
776 533 688

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 18 500,- Kč

Kontakt: POUZE Anh Ta Quynh, tel.: 776 533 688, e-mail: taquynhanh@seznam.cz
Svůj životopis zasílejte na: taquynhanh@seznam.cz
Pracovní doba: 9:00 - 17:00
Náplň práce:
• vyřizování objednávek zákazníků a komunikace se zákazníky
• modeláž a úprava nehtů, např. potažení gelem, lakování
• zdobení nehtů designem, aplikace umělých nehtů
• klasická manikúra, masáž rukou
Požadavky na zaměstnance:
- znalost vietnamštiny výhodou a praxe v oboru výhodou
- mimořádný zákaznický servis, komunikativní osobnost
- odolnost vůči stresu, spolehlivost
- schopnost se rychle učit novým věcem a pracovat v týmu