Práce Nabídka zaměstnání

Manikér/ka-pedikér/ka

Truong Giang Nguyen

Sokolovská 231, Karlovy Vary

723 724 797

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 18 500,- Kč

Kontakt: Truong Giang Nguyen, tel.: 723 724 797, e-mail: nguyenthuhuong040780@gmail.com (PO 9,00 - 10,00 hod)
Náplň práce:
- upravování délky a tvarů nehtů,
- provádění masáže rukou a chodidel a ošetřování zatvrdlé/zrohovatělé kůže,
- depilace, peeling a další péče o zákazníka,
- modelování, prodlužování nehtů, jejich umělé zpevňování, francouzká manikúra a japonská úprava,
- a další příbuzná práce dle pokynů vedoucího.
Požadavky na zaměstnance:
- znalost vietnamštiny výhodou - někteří zákazníci, vedení mluví česky a vietnamsky
- komunikatovnost a samostatnost
- spolehlivost a schopnost rychle se učit novým věcem
- fyzická zdatnost
- bezúhonnost
Výběrové řízení průběžně až do obsazení pozice:
1. kolo svůj životopis v českém nebo vietnamském jazyce zašlete e-mailem na nguyenthuhuong040780@gmail.com
2. kolo s vybranými uchazeči na základě krátkého telefonického pohovoru
3. kolo s vybranými uchazeči na základně osobní schůzky