Práce Nabídka zaměstnání

Noční recepční

FIBRO, spol. s r.o. - 001

Tržiště 384, Karlovy Vary

Detail firmy

Jaroslav Šnejdar
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Noční provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 13 000,- Kč

Kontakt: Šnejdar Jaroslav, e-mail: job@hotelromance.cz
Prvotní kontakt e-mail : job@hotelromance.cz
Náplň práce
• Řešení požadavků a přání hostů
• Zajištění běžného chodu recepce
• Péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta
• Prodej doplňkových služeb
• Nenáročné administrativní práce na recepci
• E-mailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích)
• Přijímání plateb za ubytování a další služby, odpovědnost za přijaté platby
• Výpomoc při prostírání snídaní
Co požadujeme
• Orientaci na zákazníka a dobré komunikační schopnosti
• Znalost anglického jazyka, výhodou je znalost německého, ruského jazyka(na komunikativní úrovni)
• Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme
• Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík
• Min. věk 18 let.
• Pracovní doba o víkendu 20:00 – 8:00 ve všední dny 19:00 – 7:00.V případě zájmu možnost pouze víkendy. .