Práce Nabídka zaměstnání

STAVEBNÍ TECHNIK VÝROBY/TPV S NJ

Jaeger Modulbau CZ s.r.o. - 000

Závodní 293, Karlovy Vary

Petra Kozáková
730 157 191

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 35 000,- až 42 000,- Kč

Kontakt: Kozáková Petra Mgr., tel.: 730 157 191, e-mail: p.kozakova@jaeger-modulbau.de
Mluvíte německy? Máte technické vzdělání? Jste stavař? Jsme výrobní stavební společnost v Karlových Varech, hledáme dynamickou posilu do našeho týmu - TECHNIKA VÝROBY/TPV S NĚMČINOU. Stavíme domy a budovy z nadměrných stavebních modulů, pracujeme v klimatizované výrobní hale v areálu Kanov, nabízíme jednosměnný provoz a příjemný kolektiv.

Náplň práce: Rozpracování výrobní dokumentace k realizovaným projektům, čtení technických výkresů, řízení a koordinace výrobních činností, koordinování průběhu přidělených zakázek, kooperace na operativním řízení výroby. Řízení změn stavby dle projektové dokumentace, denní komunikace s německými partnery pro návrhy technických řešení. Kontrola plánování práce a materiálu dle projektové dokumentace. Spolupráce s ostatními odděleními.

Požadujeme: vzdělání technického zaměření či praxi v oboru min 5 let, aktivní znalost NJ, odbornost v oblasti stavebnictví, technické myšlení přípravy výroby, orientace ve stavebních materiálech a v jejich vlastnostech, znalost nářadí, strojů a zařízení pro stavební práce, provádění kontrol jakosti a kvality materiálů a práce, orientaci v příslušné oborové legislativě, čtení a používání technických podkladů - výkresů, návodů a pracovních postupů. Uživatelská znalost PC.
Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup, dobrý zdravotní stav.
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na email: petra.kozakova@empower.partners.
Případné dotazy na telefonu po-pá 8-15h, tel. 730 157 191. www.empower.partners
Osobní ohodnocení, přátelský kolektiv, nové pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání a růstu