Práce Nabídka zaměstnání

Sociální pracovník

B.E.Z.va Nejdek o.p.s. - 001

U Jeslí 565, Nejdek

Michaela Jirušová
725 677 206
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 24 000,- Kč

Kontakt: Jirušová Michaela, tel.: 725 677 206, e-mail: jirusova.misa@gmail.com (PO-ČT 10 - 12 hod)
Náplň práce:
"přímá práce s dětmi a mládeží v NZDM (sociální a sociálně-pedagogická práce), převážně v odpoledních hodinách
"organizace volnočasových, preventivních a seberozvojových aktivit
"spolupráce na rozvoji služby
"administrativní činnost
Očekáváme:
"odbornou způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.
"znalost práce na PC (obzvláště Word, Excel, Internet)
"schopnost koordinovat různé požadavky, stanovovat priority a řídit čas
"schopnost samostatně řešit úkoly a dotahovat je do konce
"spolehlivost, odpovědnost, pečlivost
"dobré komunikační dovednosti
"empatie
"kreativita
Nabízíme:
"zajímavou a zodpovědnou práci
"možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
"samostatnou a tvořivou práci v malém týmu
"flexibilní pracovní úvazek
Zájemce žádáme o zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu
e-mailem na adresu: renata.jirusova@bezvanejdek.cz

Případné dotazy lze konzultovat na telefonickém čísle: 605 479 062.