Práce Nabídka zaměstnání

Vychovatel/ka - denní

  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 33 430,- až 38 830,- Kč

Kontakt: Kubát Jan Mgr., tel.: 606 135 267, e-mail: reditel@ddszlutice.cz, Dvořáková Kamila, tel.: 773 579 742
Náplň práce: pracovní náplň je zpracována dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací a kvalifikační předpoklady, ve znění nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Komplexní výchovná, vzdělávací, diagnostická a preventivní činnost zaměřená na celkový rozvoj osobnosti a na socializaci a reedukaci včetně navrhování cílených opatření k optimalizaci výchovně vzdělávacího procesu v rámci školského zařízení. Koordinace protidrogové prevence v rámci zařízení.
Očekáváme vysoké pracovní nasazení, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, psychickou odolnost, samostatnost.
Aktivní znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B.
Profesní rozvoj, nadstandartní finanční ohodnocení, služební telefon, stravování na pracovišti, benefity FKSP, supervizní setkání, 320 hodin dovolené

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.