ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Chodov: Hasiči mají novou cisternu

Autopark chodovských dobrovolných hasičů má od letošního února nový přírůstek. K zásahům tak jednotka brzy začne vyjíždět s novou cisternou SCANIA P500 XT, CAS 20/4000/240-S2Z.

0

Dnes

Region: Kraj rozdělí první motivační příspěvky lékařům nad 65 let

Rada Karlovarského kraje během svého posledního zasedání schválila první žádosti na poskytnutí dotace v rámci nového motivačního programu pro lékaře primární péče starší 65 let. Částkou 50 000 korun bude podpořeno 30 žadatelů.

9

Včera

Co byste měla vzít v úvahu při výběru dámských džín?

Džíny, milované všemi, jsou v módním světě považovány za ikonu. Dobře padnoucí džínové kalhoty jsou nezbytným kouskem dámského šatníku, bez ohledu na to, zda se preferují skinny, džíny s vysokým pasem nebo relaxovaný boyfriend střih. Stávají se odrazem vašeho osobního stylu a proto je důležité vybrat ty, které nejvíce pasují k vaší postavě. Jak tedy vybrat ty pravé, které dokonale podtrhnou váš osobitý styl?

13

Před 2 dny

Ostrov: Odbor dopravně správní mění úřední dobu pro veřejnost (TV Západ)

Odbor dopravně správních agend Městského úřadu v Ostrově mění své úřední hodiny pro veřejnost. Důvodem je především mimořádný nárůst podaných žádostí elektronickou formou a doba potřebná na jejich zpracování.

4

Před 2 dny

Cheb: Vedení města společně s Hasičským záchranným sborem KK iniciovalo jednání k regulaci zábavní pyrotechniky

Ve středu 22. února se v Chebu již podruhé jednalo o možné regulaci prodeje a používání zábavní pyrotechniky, které způsobuje problémy především v lokalitách blízkých hranic s Německem.

8

Před 3 dny

Karlovy Vary: Rada kraje schválila vyhlášení veřejné zakázky na modernizaci heliportu

Na svém pondělním zasedání schválila Rada Karlovarského kraje vyhlášení veřejné zakázky „Modernizace heliportu Nemocnice Karlovy Vary“. Předpokládaná cena zakázky činí téměř 23 milionů korun.

3

Před 3 dny

Otázka rovnosti mezi muži a ženami?

Otázka rovnosti mezi muži a ženami je stále diskutovaným tématem. Ženy v ČR mají nižší úmrtnost a delší životnost než muži. Ve vzdělávání a práci jsou také rozdíly - ženy dokončují vysokou školu častěji a pracují ve veřejném sektoru.

7

Před 3 dny

Region: Pobočka neziskové organizace POST BELLUM získá podporu od kraje

Už jste slyšeli o aktivitách neziskové organizace POST BELLUM, která vyhledává a nahrává vzpomínky pamětníků klíčových momentů 20. století? Tak právě jí Rada Karlovarského kraje na svém posledním zasedání odsouhlasila dotaci ve výši 200 tisíc korun. Prostředky by měly jít na výdaje spojené s provozem pobočky Paměti národa v regionu a jejího dokumentačního centra.

0

Před 4 dny

Jak nosit elegantní oblečení v každodenních stylizacích? Inspirace od TATUUM

Začlenění klasických prvků do každodenních stylizací je skvělý způsob, jak zdůraznit svůj individuální styl a přidat špetku sofistikovanosti i do nejjednodušších outfitů. Značka TATUUM, známá tvorbou oblečení, které spojuje klasiku s moderností, nabízí inspirace, jak nosit elegantní oblečení každý den, ale přitom si zachovat pohodlí a volnost.

0

Před 5 dny

Mokasíny pro dámy značky Wojas – elegance v ležérním provedení

Mokasíny jsou vynikajícím příkladem toho, jak lze spojit ležérní styl s jemnou elegancí. Jsou ideální pro ženy, které si cení pohodlí bez nutnosti vzdávat se módního výrazu. Tyto mokasíny se stávají nepostradatelným prvkem šatníku. Nabízí výjimečnou trvanlivost a jsou vyrobeny s ohledem na potřeby aktivních žen. Zaručují pohodlí nošení na nejvyšší úrovni. Pojďme se podívat, jak mokasíny Wojas mohou změnit vaše každodenní stylizace.

5

Před 6 dny

Region: Kraj podpoří sportovní aktivity mládeže i handicapovaných sportovců

Na programu pondělního zasedání Rady Karlovarského kraje bylo mimo jiné i schválení rozdělení dotací v Programu na podporu sportovních aktivit. Organizace, které se zabývají pravidelnou systematickou sportovní přípravou dětí, mládeže a handicapovaných sportovců na území našeho regionu, si mezi sebou rozdělí 24,5 milionu korun.

0

Před týdnem

Karlovarský kraj: Jedinečný projekt očkovací centra zajistí očkování dětem, které nemají svého pediatra

Karlovarský kraj se snaží pomoci rodinám, jejichž děti nejsou registrovány u dětského lékaře, a zároveň i těm, jejichž lékař ukončil svou činnost a nového se jim nedaří získat. Ve spolupráci s dětskými lékaři Janou a Tomášem Vyhlídkovými a příspěvkovou organizací kraje Dětským centrem Karlovy Vary proto otevře očkovací centrum pro děti, které se zaměří na zákonem stanovená povinná ale i nepovinná očkování.

8

Před týdnem

NHL v Praze: České hvězdy válčí v říjnovém souboji!

V říjnu se do Prahy vrátí zápasy NHL mezi kluby New Jersey Devils a Buffalo Sabres, lákající české fanoušky díky současným českým hráčům a historickým vazbám na české legendy. Zápasy v Praze představují ekonomickou příležitost pro metropoli, organizátory zápasů a fanoušky.

0

Před týdnem

Loket: Vznikající Městská policie má začít fungovat od 1. května (TV Západ)

Město Loket připravuje vznik vlastní Městské policie. Ve spolupráci s Karlovarským krajem chce řešit především dopravní problémy v hlavní sezóně a při velkých akcích. Dva strážníci by měli začít pracovat od 1. května.

8

Před týdnem