Nejdek: Ženu měl ubodat nožem

Kriminalisté z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje zahájili trestní stíhání osmadvacetiletého muže z Nejdku, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy.


Obviněný muž měl mít v sobotu 13. srpna letošního roku v nočních hodinách v bytové jednotce svého příbuzného v Nejdku, kde bydlel, slovní rozepři s devětadvacetiletou ženou z Karviné, která u něj byla na návštěvě. Po tomto sporu měl ženu napadnout nožem a způsobit jí bodná a řezná poranění zejména v horní části těla. Žena se měla agresivnímu útoku bránit, přesto jí muž měl způsobit vážná zranění. Po tomto útoku měl obviněný muž z bytu odejít a ženu nechat ležet na zemi, aniž by se jakkoliv zajímal o její zdravotní stav. A to i přesto, že žena byla evidentně v ohrožení života.

Následně měl osmadvacetiletý muž přijít na obvodní oddělení v Nejdku a policistům sdělit, že ho žena ohrožovala nožem. Policisté se okamžitě vydali do bytové jednotky, kde nalezli zraněnou ženu. Společně s přivolanou zdravotnickou záchrannou službou poskytli devětadvacetileté ženě první pomoc, ovšem ta nakonec svým rozsáhlým zraněním na místě podlehla. Vzhledem k tomu, že žena měla na těle několik obranných zranění, tak byl osmadvacetiletý muž policisty zadržen.

Policejní vrchní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby.

V případě prokázání viny hrozí osmadvacetiletému muži, který již byl v minulosti pravomocně odsouzen, trest odnětí svobody na deset až osmnáct let.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Tribute2 Headhunters

Hlavní zprávy

 

Velikáni filmové hudby
seo uniweb