Nechcete patrový dům? Pak si zamilujete přízemní zděný dům BRICK 2+KK od firmy Brickhouse

Každý podle svého gusta. Někdo by si přál patrový dům, protože potřebuje více místa. Někomu stačí přízemní dům. Vyberte si z nabídky přízemních domů od firmy Brickhouse, která staví zděné domy na klíč.


Při výběru zděného domu BRICK 2 + KK přízemního zděného domu jsme kladli důraz na max. využití vnitřní dispozice a užitných ploch místností bungalovu čítající cca 60 m2. Uvedená cena je včetně základové desky, projektové dokumentace i DPH.

Firma Brickhouse zvládla v 63,9 m2 užitné plochy chodbou smysluplně oddělit koupelnu a samostatné WC pro komfortní užívání.
Jde zde sice o skromné podlahové plochy, ale plně dostačující v závislosti na počet uživatelů tohoto domu – počítá se se 2 osobami. Obytná místnost ložnice a spojená kuchyň s obývacím pokojem jsou více než rozměrově rozumné. S vnějšími rozměry 9,90m x 8,40m (zastavěná plocha domu je 83,2 m2), jde o kompaktní a technicky nenáročný dům.

Dispozici domu lze jakkoliv zrcadlit a měnit dle potřeby a osazení na konkrétním pozemku. Ze zádveří, kde je umístěn hlavní vchod do domu je vstup do technické místnosti a chodby, ze které se lze dostat do všech zbylých místností, tj. místnosti WC, koupelny, ložnice a obývacího pokoje propojeného s kuchyní.

Založení domu – tedy odvodněná základová konstrukce domu je tvořena zateplenou železobetonovou základovou deskou tl. 200 mm vč. ležatých rozvodů vody, elektro a kanalizace, které jsou vytaženy k hraně domu. Konstrukční řešení obvodových stěn je ve standardu z pórobetonových tvárnic tl. 250 mm zateplené fasádním polystyrenem tl.200 mm, vnitřní nosné stěny a příčky jsou též pórobetonové. Součástí dispozičního řešení je i zděný třísložkový komín SCHIEDEL umístěn většinou v prostoru obývacího pokoje, na který je možný napojit krbová kamna, jako výhodný alternativní zdroj vytápění.

Okenní a obvodové dveřní výplně jsou tvořeny z plastových šestikomorových profilů VEKA s izolačními Trojskly. Krov je tvořen vazníkem a střešní krytinou z betonových tašek a pozinkovanými klempířskými prvky. Na tuto střešní nosnou konstrukci je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 350 mm. Kompletní vybavení koupelny a WC, plovoucí podlahy a dlažby spolu s vnitřními dveřmi a obložkami jsou samozřejmou součástí standardu všech našich domů.

Z důvodů nařízení ohledně zlepšování emisních standardů a jako další možnost ušetření za energie, frima Brickhouse doporučuje osadit na střechu fotovoltaické články s možností ukládání energie a s propojením na vodovodní systém. Ve střešní rovině je vhodné využívání nevytápěné „půdní“ plochy, instalací pochozích desek např. ke skladování věcí a předmětů, které se denně nepoužívají. Poté již stačí realizovat okolní terénní úpravy vč. pochozích ploch a terasy a plně využívat soukromé bydlení za velmi příznivou cenu.

Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby „na klíč“ a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně do 12 měsíců
Neváhejte a zeptejte se na veškeré možnosti tohoto zděného a cenově velmi dostupného bungalovu BRICK 2 + KK.
Máte zájem o více informací? Kontaktujte firmu Brickhouse!


BRICKHOUSE

Web: www.brickhouse.cz
E-mail
: kancelar@brickhouse.cz
Telefon
: +420 603 446 574

Autor: Andrea Region24 Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Angelique Kidjo

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
I. Abonentní koncert

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
weby uniweb