Online Dnes

Karlovarský kraj: Zprávy 27. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 04. 07. 2022 - 08. 07. 2022 1. Sokolov: Město prožilo Týden v teniskách (TV Západ) 2. Karlovy Vary: V KKN se chystá rekonstrukce pavilonu L (TV Západ) 3. Cheb: Změny Územního plánu řešily několik lokalit (TV Západ)

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Sokolov: Ajaxův zápisník se rozšíří do celé republiky (TV Západ)

Předáním dárků byl na sklonku školního roku ukončen premiérový ročník projektu sokolovského Střediska prevence kriminality nazvaného Ajaxův zápisník, do kterého se letos zapojilo zhruba 1200 žáků druhých tříd základních škol celého sokolovského okresu.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Cheb: Chystají se odtahy špatně parkujících vozidel (TV Západ)

Možná již v průběhu letošního roku začnou být nesprávně parkující automobily z chebských ulic odtahovány. Radní totiž na svém posledním jednání uložili veliteli Městské policie vypsání výběrového řízení.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Sokolov: Počet přestupků obrovsky narostl (TV Západ)

Rok od roku musí přestupkové komise při sokolovské radnici řešit více případů. Obrovským tempem roste především počet přestupků proti občanskému soužití, tedy například sousedských a manželských sporů.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 26. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 01. 07. 2022 - 04. 07. 2022 Před 20 lety 1. 2002 – Sokolov: Počet přestupků obrovsky narostl (TV Západ) 2. 2002 – Cheb: Chystají se odtahy špatně parkujících vozidel (TV Západ) 3. 2002 – Sokolov: Ajaxův zápisník se rozšíří do celé republiky (TV Západ)

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Cheb: Václav Krob vystavuje v Galerii i kostele (TV Západ)

Právě v těchto dnech je v chebské Galerii Růžový kopeček a v nedalekém evangelickém kostele k vidění rozsáhlá výstava olejomaleb a opukových soch chomutovského rodáka Václava Kroba.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Skupinu A ve stolním tenise ovládl paralympionik Nacházel (TV Západ)

V sobotu 11. června se v chebské sportovní hale uskutečnil již 24. ročník celostátního turnaje vozíčkářů ve stolním tenise, který patří mezi největší akce v Chebu a vůbec v Karlovarském kraji tohoto typu. Pro pořadatele letos naštěstí neplatila žádná covidová omezení, a tak se mohli zúčastnit i stolní tenisté ze zahraničí.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Cheb: Zimní stadion má být zastřešen do konce letošního roku (TV Západ)

Ještě do konce letošního roku by obyvatelé Chebu měli mít možnost zabruslit si i za nepříznivého počasí. Zdejší radnice totiž ve výběrovém řízení již zvolila firmu, která venkovní kluziště přebuduje na moderní zastřešený zimní stadion.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Stát prodal městu budovu bývalé hygieny za 20 milionů (TV Západ)

Město Sokolov koupilo několikapatrovou budovu bývalé hygienické stanice v Chelčického ulici za 20 milionů korun patřící státu. Završilo se tak úsilí nabýt toto opuštěné stavení, aby přímo v centru nevzniklo problémové místo.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

Kynšperk: Proběhla výstava a koncert Akademie pro seniory (TV Západ)

V Kynšperku nad Ohří proběhl v pondělí 13. června v zimní zahradě Městského kulturního střediska koncert Akademie umění a kultury pro seniory místní Základní umělecké školy. Inspirací byla iniciativa učitelů ZUŠ Praha - Hostivař pod vedením Jiřího Stárka.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Sokolov: Dotace na kapucín umožní investovat jinde (TV Západ)

Díky 10milionové dotaci z prostředků Ministerstva pro místní rozvoj na rekonstrukci sokolovského klášterního kostela sv. Antonína Paduánského, budou moci být již v průběhu tohoto roku realizovány některé investiční akce, na které se v letošním rozpočtu původně nenašly peníze.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Policejní sbory mají svou první historickou výstavu (TV Západ)

Historie a současnost policejních sborů na Sokolovsku je název výstavy, kterou společně připravily Muzeum Sokolov a Městský dům kultury v Sokolově. Vernisáž se uskutečnila ve středu 18. května za účasti řady osobností regionu a uniformovaných příslušníků Policie ČR, Městské policie Sokolov a dalších.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Chebsko: Kvůli obchvatu došlo k uzavření silnice u Odravy (TV Západ)

V souvislosti s další etapou výstavby silničního obchvatu Chebu od křižovatky Ypsilonka do Kamenného Dvora došlo k uzavření komunikace I/6 v úseku mezi obcemi Obilná a Odrava. Provoz byl z tohoto důvodu převeden na provizorní objízdnou trasu, která vede souběžně se stávající silnicí.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Zastupitelstvo odmítlo financování přístavby knihovny (TV Západ)

Zastupitelstvo města Chebu rozhodlo hlasy koalice i opozice nepodávat žádost o dotaci na rekonstrukci a přístavbu městské knihovny. Projekt, který po letech získal stavební povolení, srazily na kolena předpokládané náklady, které už přesáhly půl miliardy korun.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 26. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 27. 06. 2022 - 01. 07. 2022 1. Cheb: Zastupitelstvo odmítlo financování přístavby knihovny (TV Západ) 2. Sokolov: Policejní sbory mají svou první historickou výstavu (TV Západ) 3. Kynšperk: Proběhla výstava a koncert Akademie pro seniory (TV Západ)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ