Online Včera

2003 – Cheb: O průmyslový park projevilo zájem 10 firem (TV Západ)

Již asi 10 firem projevilo zájem o investování v právě budovaném průmyslovém parku na okraji Chebu. Přitom o konkrétních podmínkách prodeje zasíťovaných pozemků budoucím investorům mají chebští Zastupitelé rozhodnout v průběhu června.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Městská policie oslavila 20 let s Dostavníkem (TV Západ)

Znovuobnovený nejstarší festival folku, country a trampské muziky v Česku, sokolovský Dostavník, se v letošním roce spojil s oslavami kulatého výročí zdejší Městské policie. Od roku 1965, kdy se konal první ročník, si festival prožil zlatá 80. léta i nedávné přerušení kvůli pandemii covidu.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Region: Nominace do ankety Senior roku byly zahájeny (TV Západ)

Již sedmý ročník ankety Senior roku Karlovarského kraje odstartoval nominacemi pro veřejnost. Svého favorita z řad aktivních občanů kraje starších 60 let můžete navrhnout prostřednictvím anketních lístků.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

2003 – Cheb: Lhůta pro uplatnění dávek se zkrátí (TV Západ)

Od prvního července letošního roku dojde ke zkrácení doby, ze kterou lze zpětně vyplatit dávky státní sociální podpory, a to z jednoho roku na pouhé tři měsíce. Zkrácení prekluzivní doby pro uplatnění nároku na dávky vychází z novely Zákona o státní sociální podpoře.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Loket: Kraj zvažuje projekt zubní kliniky a vzdělávacího centra (TV Západ)

Karlovarský kraj dlouhodobě řeší problém nedostatku zubních lékařů, včetně pohotovosti. Iniciativa radního Roberta Pisára nyní přiblížila možnost vzniku nové zubní kliniky v Lokti, po vzoru podobného zařízení v severočeských Litoměřicích.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Město zeminu z Ypsilonky pro most do Hájů nevyužije (TV Západ)

Město Cheb v rámci příprav na vybudování nejprve lávky a posléze mostu do Hájů zvažovalo využít odtěženou zeminu majitele stavby na tzv. Ypsilonce.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

2003 – Sokolov: Finanční dotace pro stavebníky se zvýší (TV Západ)

Výstavba nových bytů a rodinných domků v Sokolově bude pro soukromé stavebníky o něco levnější. Město totiž zvýšilo finanční dotaci, která je vyplácena každému, kdo novou bytovou jednotku postaví.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Vznikl stálý sklad potřebných věcí pro pěstouny (TV Západ)

Na sokolovském sídlišti Michal vznikl stálý Skládek pro pěstouny v Karlovarském kraji. V budově města na adrese Křižíkova 1776 najdou pomoc s oblečením a dalšími potřebami pro děti nejen pěstouni, ale také maminky v tíživé životní situaci.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

2003 – Sokolov: Proběhl 7. Květinový den boje proti rakovině (TV Západ)

Ve středu 14. května proběhl v řadě českých měst již sedmý Květinový den, který pořádá sdružení Liga proti rakovině. Také obyvatelé Sokolova měli možnost symbolickou částkou přispět na boj proti této zákeřné chorobě.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: V KKN se rekonstruuje pavilon L, začíná demolice budovy M (TV Západ)

V úterý 30. května se v Karlovarské krajské nemocnici konalo setkání s novináři spojené s informací o průběhu realizace Generelu modernizace tohoto klíčového zdravotnického zařízení. V rámci 1. etapy pokračuje také rekonstrukce pavilonu L.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

2003 – Sokolov: Zahrádkáři na Bohemii budou mít slevu (TV Západ)

Majitelé zahrádek v sokolovské kolonii na Bohemii, která leží v těsném sousedství řeky Ohře, budou pravděpodobně městu za jejich nájem platit sníženou sazbu.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

2003 – Cheb: Novým ředitelem nemocnice se stal Josef Beran (TV Západ)

Novým ředitelem chebské nemocnice se stal finanční poradce a bývalý ekonomický náměstek Fakultní nemocnice Motol Josef Beran.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

2003 – Cheb: V rokli za Červenou budovou vznikne dětské hřiště (TV Západ)

Ještě v průběhu letošního roku má v bývalém hradním příkopu vedle chebské Hradební ulice vzniknout nové dětské hřiště. V současné době se již zpracovává projektová dokumentace.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

2003 – Sokolov: Za nové dojíždějící žáky město platit nebude (TV Západ)

Sokolovská radnice se začne bránit přílivu nových přespolních žáků. Základní školy totiž nebudou dostávat finanční příspěvek na opravy a údržbu za děti, které dojíždějí do města z okolních obcí s vlastní školou.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Březová: Třetí ročník Chilli festu se blíží, máme pro vás soutěž (TV Západ)

Březová u Sokolova zažije po roce opět akci pro všechny kutily, milovníky dobrého jídla a extrémně pálivých papriček. Třetí ročník festivalu se uskuteční v sobotu 10. června ve zdejším amfiteátru.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ