Online Včera

Sokolov: Město chce získat pozemek u Heyrovského (TV Západ)

Město Sokolov chce získat od státu pozemek poblíž hřbitova mezi ulicemi Heyrovského a K. H. Borovského, který byl dosud v pronájmu soukromé osoby. Parcela o výměře zhruba 2100 metrů čtverečních by posloužila ke zcela novému záměru. Město o pozemek dlouho usilovalo.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Návrh rozpočtu města na rok 2023 je připraven (TV Západ)

Návrh rozpočtu města Sokolova na rok 2023 počítá s příjmy zhruba 700 milionů korun a výdaji 1,2 miliardy korun. Rozdíl má být pokryt z minulých přebytků, přičemž na investice má jít 250 milionů korun.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Lávka nad Ašskou se zprovozní do konce roku (TV Západ)

Nová lávka pro pěší spojující chebské původní Zlatý Vrch a panelové sídliště tyčící se nad frekventovanou čtyřproudou Ašskou ulicí je na svém místě. O výměně původní dožilé konstrukce z 80. let bylo rozhodnuto na začátku letošního roku.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Předáno pět medailí Za zásluhy o bezpečnost (TV Západ)

Ve čtvrtek 1. prosince se v sokolovském divadle uskutečnil slavnostní večer spojený s benefičním koncertem Big Bandu Hudby Hradní stráže a Policie ČR a pěveckých sborů, při kterém byly zároveň oceněni jednotlivci medailemi Za zásluhy o bezpečnost města.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Cheb: Union přehrál Františkovy Lázně 4:0 (TV Západ)

V závěrečném podzimním kole krajského přeboru hostili fotbalisté vedoucího Unionu Cheb františkolázeňské Kohouty a cíl pro tento duel byl jasný – udržet domácí neporazitelnost.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 49. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 05. 12. 2022 - 09. 12. 2022 1. Sokolov: Předáno pět medailí Za zásluhy o bezpečnost (TV Západ) 2. Cheb: Lávka nad Ašskou se zprovozní do konce roku (TV Západ) 3. Sokolov: Návrh rozpočtu města na rok 2023 je připraven (TV Západ)

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Cheb: Výstava v muzeu ukazuje dobové zemědělské nářadí (TV Západ)

"Jak se dříve hospodařilo" je název výstavy, která je od poloviny listopadu k vidění v prostorách chebského muzea. Návštěvníci zde mají možnost prohlédnout si hospodářské nářadí, dobové fotografie či modely starých roubených statků, které patří k nejrozsáhlejším součástem sbírek chebského muzea.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Sokolov: Prodalo se osm bytů i s nájemníky (TV Západ)

Osm bytových jednotek druhé kategorie v ulicích U divadla a Svatopluka Čecha prodala i s jejich nájemníky v minulých dnech jedné z místních firem sokolovská radnice.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Cheb: Novým starostou města byl zvolen lékař Jan Svoboda (TV Západ)

Novým starostou Chebu je bývalý poslanec Parlamentu, 45letý zubní lékař Jan Svoboda z ODS. Jeho zvolení ale předcházel tříhodinový maraton opakovaných neúspěšných tajných hlasování a dohadování jednotlivých stran.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 48. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 02. 12. 2022 - 05. 12. 2022 Před 20 lety 1. 2002 – Cheb: Novým starostou města byl zvolen lékař Jan Svoboda (TV Západ) 2. 2002 – Sokolov: Prodalo se osm bytů i s nájemníky (TV Západ) 3. 2002 – Cheb: Výstava v muzeu ukazuje dobové zemědělské nářadí (TV Západ)

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Zahájení Adventu zaznamenalo obrovský zájem (TV Západ)

Zahájení adventu v Sokolově spojené s programem, trhy a rozsvícením vánočního stromu proběhlo v neděli 27. listopadu. Od odpoledních hodin se za chladného, ale slunečného počasí odehrál hlavní program na Starém náměstí.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Vánoční trhy zahájeny, letos bez omezujících opatření (TV Západ)

V sobotu 26. listopadu, tradičně před první adventní nedělí, se v Chebu uskutečnilo slavnostní zahájení vánočních trhů. Ty potrvají celý měsíc a jejich věhlas již dávno překonal hranice našeho regionu.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Skalná: Lubské házenkářky dorostenky nestačily na slávistky (TV Západ)

V 9. kole nejvyšší domácí házenkářské soutěže hostily mladší dorostenky Lubů u Chebu pražskou Slavii. Do sportovní haly ve Skalné zavítal suverénně nejlepší tým soupeře, který do té doby neztratil ještě ani jeden bod.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 48. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 28. 11. 2022 - 02. 12. 2022 1. Cheb: Vánoční trhy zahájeny, letos bez omezujících opatření (TV Západ) 2. Sokolov: Zahájení Adventu zaznamenalo obrovský zájem (TV Západ) 3. Karlovy Vary: Náplavka řeky Ohře se mění (TV Duha)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

2002 – Sokolovsko: Pozor na kapsáře, zvláště v předvánoční době (TV Západ)

Od začátku letošního roku došlo na Sokolovsku již ke 32 případům kapesních krádeží. Toto číslo ale ještě nemusí být zdaleka konečné, protože nastávající předvánoční období, tedy čas velkých nákupů, bývá pro kapsáře tradičně jedním z nejplodnějších.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ