Ostrov: Dětský festival ukáže premiéry filmů, zapojí i umělou inteligenci (TV Západ)

Úvodní tisková konference k 56. ročníku Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana v Ostrově se uskutečnila ve čtvrtek 20. června ve zdejším Domě kultury. Letošní ročník, který proběhne ve dnech 22. až 27. září, se musí vypořádat s chystanou komplexní rekonstrukcí využívaných prostor.

0

Dnes

2004 – Sokolov: Na podnikatelské inkubátory získalo město dotaci 50 milionů (TV Západ)

Více než padesát miliónů korun z evropského programu PHARE získala sokolovská radnice na projekt podnikatelského inkubátoru. Ten má, jak jsme vás již informovali, vyrůst mezi ulicemi Vítězná a Husitská.

0

Dnes

2004 – Cheb: V Galerii 4 vystavuje bretaňský fotograf Bernard (TV Západ)

V chebské Galerii 4 byla v pátek 16. července slavnostně zahájena výstava bretaňského fotografa Jeana-Loup Bernarda. Osmačtyřicetiletý autor je členem Asociace bretaňských umělců La Veduta a jeho tvorba je zastoupena například v Regionálním institutu v Nancy nebo v Bibliotheque de France.

0

Dnes

2004 – Sokolov: Opravy školských zařízení proběhly kvůli DPH už na jaře (TV Západ)

Téměř dvanáct milionů korun, tedy o něco více než v minulých letech, jde letos z městského rozpočtu na opravy sokolovských základních a mateřských škol.

0

Včera

2004 – Cheb: Vzniká kruhový objezd na Hviezdoslavově náměstí (TV Západ)

V souvislosti s nedávno zahájenou výstavbou kruhového objezdu, který nahradí nepřehlednou křižovatku na chebském Hviezdoslavově náměstí, došlo k úplné uzavírce tohoto dopravního uzlu. Stavba objezdu je přitom rozdělena do dvou etap.

0

Včera

2004 – Sokolov: Výstavba zázemí pro sportovce bude hotová letos (TV Západ)

Ještě do konce letošního roku se dočkají sportovci využívající areál sokolovského Baníku nových šaten, sprch, toalet a dalšího potřebného zázemí. Před několika dny totiž začala kompletní rekonstrukce obou budov u brány borců na hlavním stadionu.

0

Před 2 dny

2004 – Cheb: Unikátní gotická křížová chodba je zpřístupněná pro veřejnost (TV Západ)

Unikátní gotická křížová chodba chebského františkánského kláštera je už zpřístupněna veřejnosti. V průběhu letošní turistické sezony pak možná bude otevřen i kostel Zvěstování Panny Marie, který je v těsném sousedství.

0

Před 2 dny

Kraslice: Město chce skatepark, další sportoviště se opravují (TV Západ)

Sportovci a veřejnost v Kraslicích se může těšit na další investice do sportovišť ve městě. Tři největší projekty jsou v různé fázi realizace, přičemž nejdále je modernizace fotbalového stadionu za zhruba 15 milionů korun.

0

Před 5 dny

Ostrov: Studenti gymnázia vysadili stromy, aby se měli kam vracet (TV Západ)

Jen tři dny po velkých oslavách 70 let gymnázia Ostrov, kdy zařízení navštívily stovky lidí, se v úterý 25. června uskutečnilo společné sázení ořešáků královských v rámci projektu Náš strom.

0

Před 5 dny

Cheb: Proběhl 25. ročník festivalu dechových orchestrů FIJO (TV Západ)

Mezinárodní festival dechových orchestrů FIJO Cheb letos slavil půlkulaté výročí – 25. ročník. Na čtyřdenní přehlídku přijaly pozvání orchestry ze čtyř zemí a řada domácích souborů včetně tanečních skupin.

0

Před 6 dny

2004 – Cheb: Bez komentáře – Pasování na školáky (TV Západ)

Záběry ze slavnostního pasování dětí z mateřských škol na školáky v chebské rokli u divadla od členů šermířské skupiny Non Multi.

0

Před 6 dny

Karlovy Vary: Nová cena Česká Leonarda pomůže autorkám (TV Západ)

Úvodní tisková konference nové filmové ceny Česká Leonarda určené pro scénáristky, režisérky a výtvarnice, se uskutečnila v pátek 5. července v Zanderově sále Císařských lázní v Karlových Varech.

0

Před 6 dny

2004 – Cheb: Turnaj vozíčkářů ve stolním tenise měl 6. ročník (TV Západ)

Ve sportovní hale Lokomotivy se v sobotu 10. července konal již šestý ročník turnaje ve stolním tenise vozíčkářů Cheb Open, jehož hlavním pořadatelem byl Sportovní klub vozíčkářů západočeského regionu.

0

Před týdnem

2004 – Sokolov: Velká cena v triatlonu měla rekordní účast (TV Západ)

Rekordní dvě stovky závodníků se postavili na start Velké ceny Sokolova v triatlonu. Ta je součástí závodů Českého poháru.

0

Před týdnem

2004 – Cheb: Oprava rondelového schodiště podraží o 2 miliony (TV Západ)

Celková rekonstrukce rozpadajícího se rondelového schodiště pod chebským kostelem svatého Mikuláše bude oproti původním odhadům podstatně dražší. Ukázalo se totiž, že technický stav této památky a jejího odvodnění je daleko horší, než se předpokládalo.

0

Před týdnem